Poslední měsíc nosili moderátoři Televizních novin roušky, ovšem to se teď změnilo a nedávno si museli Rey Koranteng (45) i Lucie Borhyová obličeje zakrývat zvláštními ochrannými štíty. „Po měsíci nošení roušek jsem si najednou připadala nahá. Bylo to takové zvláštní,“ přiznala nyní Expresu první chvíle se štítem na obličeji.

Někomu se tak sice může zdát, že s ním působí zvláštně, nebo že se její vášní stala péče o včelstvo, ale ve výsledku má štít oproti roušce i výhody. „Musím ale říct, že jsem dostala spoustu pozitivních ohlasů od diváků, že nás konečně aspoň vidí. Je to hlavně dobré pro lidi, kteří neslyší nebo slyší špatně, protože mohou alespoň odezírat z úst,“ objasnila blondýnka, jejíž zářivý úsměv je nezaměnitelný.

Jak nyní odhalila, v roušce jí zřejmě moc do smíchu nebylo. „Zaprvé tahala za uši, takže mě bolelo za ušima. Zadruhé, když člověk mluvil déle, padala z nosu, což nemá být, a člověk měl tendenci si ji nandavat, což se taky nemá,“ vylíčila s tím, že si musela tzv. studia, tedy mluvené úvody před reportážemi, psát jen velmi krátké. „Psala jsem si je na 21 vteřin. Když bylo studio delší, věděla jsem, že mi rouška spadne. Teď mi tato starost navíc odpadla, protože si studio můžu psát, na jak dlouho chci,“ zaradovala se. Také se jí teď nepochybně lépe dýchá.

Nejvíce se jí ale asi uleví, až se situace opět vrátí do normálu. Jistě je to pro ni teď coby dvojnásobnou maminku dost náročné. Přála by si ale mít k synovi Lucasovi (11) a dcerce Lindě (5) ještě dalšího potomka? „Třetí dítě nechám osudu, jak to bude. Děti miluju. Na jednu stranu si říkám, že je mám větší a je klid, na druhou stranu miminka jsou taky krásná. Sama ale nevím. Uvidíme, co přijde. Neřešíme to,“ dodala pro Expres.cz Borhyová, která je nyní spokojená ve vztahu s Michalem Smečkou. 

VIDEO: Lucie Borhyová: Na třetím dítěti momentálně nepracujeme...

Video
délka: 02:20.12

Lucie Borhyová: Na třetím dítěti momentálně nepracujeme... David Turek, Jan Jedlička

Fotogalerie
50 fotografií