Středa 29. května 2024
Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand
Oblačno 21°C

Krásky Borhyová i Šoposká nově v Ordinaci: Po pauze budou lákat diváky!

/
 • Borhyová si zahraje v Ordinaci
  14. dubna 2020 ● 20:40

  Museli uzavřít ateliéry a osudy postav jednoho ze svých nejsledovanějších seriálu načas stopnout. „Situace nám neumožňuje vysílat ve frekvenci, na jakou je publikum 15 let zvyklé,“ tvrdila Aha! ředitelka korporátní komunikace TV Nova Lucie Melecká. Vedení Novy sice zatím nedokáže říct, kdy se Ordinace rozběhne znovu, už teď ale diváky láká na novinky. Podle zjištění Aha! jich bude dost. Štáb vsadil na moderátorku Lucii Borhyovou (41), ale i na návrat Mariky Šoposké (30) coby Bibi.

 • 1.

  Patrik Děrgel (31) alias Mára: Komplikované manželství

  Robert Jašków jako doktor Mára a jeho seriálový syn Patrik (Patrik Děrgel) v nových barvách.
  Autor: TV Nova

  Jeho vztah s Táňou (Markéta Děrgelová, za svobodna Frösslová, 32) je jako na houpačce. Milují se, Táňa ale nedokáže přehlížet Patrikův egocentrismus. Vadí jí, uvědomuje si Patrikovy profesní kvality, ale děsí ji představa, že si vzala kopii svého tvrdého tchána. Ten usiluje o křeslo ředitele nemocnice, ale rád by v něm viděl i svého syna. Půjde i Patrik přes mrtvoly jako jeho otec? A jak Patrikovy vysoké ambice ovlivní budoucnost jejich manželství?

 • 2.

  Pavel Řezníček (53) alias Martin: Odhalený Don Juan

  Badíková s Řezníčkem (vlevo) a Rychlým.
  Autor: TV Nova

  Martinova touha po ženských sukních nezná mezí. Svést dvě manželky svých kolegů prakticky ve stejném čase mu nedělalo žádný problém. Podlehla mu Lucie Vágnerová (Ivana Jirešová, 42) a hlavu zamotal i Aleně Mázlové (Michaela Badinková, 41).

  A hodlá jít ještě dál. Udrží Alena s Lucií situaci pod kontrolou? Nebo všechno praskne? Dovolí Mázlovi a Vágnerovi Martinovi, aby rozvrátil dvě vzájemně příbuzné rodiny?

 • 3.

  Anička Slováčková (24) alias Radka: Nenaplněná láska

  Anna Slováčková Ivan Lupták v Ordinaci v růžové zahradě 2
  Autor: TV Nova, archiv

  Radka se dál zuby nehty brání přiznat sobě i okolí, že je do Vojty, kterého hraje Ivan Lupták (33), zamilovaná až po uši. Nikdo o tom nepochybuje, jediný Vojta to vidět nechce. I když... Poslední dobou na něj Radka dělá dojem. Nejenže po tom, co si zkrátila vlasy, jí to nebývale sluší, ale dokazuje mu, že krásná je i uvnitř. Ale dokáže se Vojta po zklamáních s Bibi a s Táňou zase zamilovat?

   

 • 4.

  Petr Štěpánek (71) alias Valšík: Nucený odchod?!

  Petr Štěpánek jako Eduard Valšík v Ordinaci v růžové zahradě 2
  Autor: TV Nova, archiv

  Vyhlášená kapacita kamenické nemocnice po letech možná přijde o primariát. Židle se třese pod Petrem Štěpánkem (71), který je v seriálu od roku 2008! Je na něm znát vyčerpání. Je unavený a nepříjemná atmosféra mezi ním a primářem Márou (Robert Jašków), která ještě zhoustne, mu rozhodně neprospívá.

  Je ale za jeho únavou opravdu jenom psychická nepohoda, nebo se s ním děje něco vážného? Podaří se mu post uhájit, nebo na něj usedne někdo mladší a dravější?

 • 5.

  Jana Holcová (44) alias Zita: Nebezpečná šikana

  Fiala s Holcovou v nových uniformách.
  Autor: TV Nova
  Zita (Jana Holcová, 44) u Petra Hanáka (Radim Fiala, 49) konečně našla zázemí. S Hanákovým synem Filipem má rodinu, po které ve skrytu duše toužila. Chybí už jen kroužek na prsteníčku, ale nakonec přijdou jiné starosti. Zita bojuje za umírajícího pacienta Rédla (Jan Komínek, 26), ten by se navzdory pokročilé svalové dystrofii chtěl dožít narození své sestřičky. Daleko větší starosti na ni a na Hanáka ale čekají doma. Šikana, které se na Filipovi (Adam Vojtek, 7) dopouštějí jeho starší spolužáci, se nebezpečně stupňuje. Filip a jeho kamarádka Františka se dokonce ztratili. Najdou se živí a zdraví?

 • 6.

  Martin Zounar (52) alias Švarc: Borhyová na scéně

  Rodina Švarcových v Ordinaci v růžové zahradě 2
  Autor: TV Nova, archiv


  Sázka Boba a Heluš (Martin Zounar a Martina Randová, 48) s hejtmanem (Pavel Nečas, 54) o milion korun se zatím vyvíjí v jejich prospěch. Půl roku v malém bytě žijou s Ludvou a Libuškou Hečkovými (Zdeněk Godla, 44, a Lenka Termerová, 72) a kupodivu spolu vycházejí.

  Hejtman se jim proto situaci bude snažit zkomplikovat, a tak Švarcovy přihlásí do Manželské výměny. A v tu chvíli se v seriálu nově objeví moderátorka Lucie Borhyová. Právě ta si s Heluš na deset dní vymění manžela, na rozdíl od Randové ale bude hrát samu sebe. Jak se Lucie Borhyová sžije se svéráznou rodinkou?

 • 7.

  Štěpán Benoni (35) alias Marek: Milostný trojúhelník?!

  Štěpán Benoni
  Autor: archiv Š. Benoni, archiv


  Marek prožije další vztahový kotrmelec. Do života mu vstoupí nová žena, a co víc – vrátí se mu do něj i osudová láska Bibi (Marika Šoposká, 30).

  VIDEO: Co nás čeká v Ordinaci a v Ulici? Šéfky úspěšných seriálů v Blesku

  Video
  Video se připravuje ...

  Co nás čeká v Ordinaci a v Ulici? Šéfky úspěšných seriálů v Blesku Petr Macek, Lukáš Červený

  Fotogalerie
  30 fotografií

   

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 2

Evka4: Přimlouvám se, aby se točilo, jinak cikán Godla bude zase sosat státní rozpočet. Když se bude točit, tak mohu přepnout, ale vyplácení dávek, které jdou i z mého, neovlivním. Takže točte, točte

(15. 04. 2020 18:22)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud

Dnešní horoskopy