Její auto v noci navštívil zloděj a odnesl si vše, co se mu líbilo. „Drazí, pokud by vám někdo nabízel ke koupi tuto bundu, tak je moje a nějací frajeři mi jí se spoustou dalších věcí ukradli z auta. Pokud budete sdílet, budu ráda. Nebyla drahá, ale mám jí fakt ráda!“ napsala na sociální síť zarmoucená Eva Decastelo a přidala fotku ve své oblíbené černé kožené bundě. Tak snad se brzy najde někdo, komu jí lapkové za pakatel nabídnou.

Před několika dny vykradli auto i zpěvačkám Olze Lounové (38) a Elis Mraz (25). „Vykradli nám automobily. Mně, Elis, mojí kamarádce, mojí kapele. Vykradli nám dodávku za bílého dne. Celá ta akce probíhala kolem deseti hodin. Ten člověk začal krást v pět hodin a deset minut. To vzal kamarádce batoh z auta. Byl to takový mžik, že si myslela, že ho nechala doma. Nedošlo nám, že to byli zloději,“ svěřila se Olga.

„Policie vzala otisky, videozáznamy a budou pátrat po pachateli. Uvidíme, jak to dopadne. Oni týden předtím vykradli ulici pod námi. Už si budeme dávat větší pozor. Bezpečno není ani na vlastní zahradě,“ dodává Lounová.

VIDEO: Olga Lounová byla okradena! Kriminálka řeší loupež za desítky tisíc

Video
délka: 02:30.56

Olga Lounová byla okradena! Kriminálka řeší loupež za desítky tisíc. David Turek, Jan Jedlička

Fotogalerie
53 fotografií