Ženit se bude vůbec poprvé! Maminku své dospělé dcery, se kterou se vídá jen sporadicky, si Václav v době mládí nevzal a po rozchodu s ní pak neměl na vztahy štěstí. S Lenkou mu to ale klape už dlouho, a proto se rozhodli svůj vztah posunout.

Ukecala ho?  

„Letos mě čeká svatba! Řekli jsme si, že po 22 letech nastal ten správný čas. Já jsem dozrál nebo mě ukecala, to neumím přesně říci,“ prozradil Václav v rozhovoru pro rádio Frekvence 1. „Já jí říkám moje žena už dlouho. Prostě je to moje žena. Kdybych žil s chlapem, tak řeknu, že je to můj muž,“ dodal s nadsázkou.

Občasné hádky

Toho, že by se jejich vztah svatbou pokazil, se Svoboda nebojí. „My už jsme spolu tak dlouho, že už to jiný být nemůže,“ prohlásil a následně si do své nastávající rýpnul. „To víte, že je moje žena hubatá, ale je úžasná. Tam se nic nezmění. Tou svatbou nám jde hlavně o to, že až onemocním, tak jí doktor řekne, co mi je,“ dodal Svoboda.

Raduje se z vnoučat

Od dospělé dcery už má Václav vnoučata. „Nejmladšímu byly čtyři roky. Tak jsem s ním letos v zimě poprvé lyžoval a bruslil. Moc jsme si to užili,“ svěřil herec.

VIDEO: Bebarová dva měsíce po porodu: Řekla, co je její životní role!

Video
Video se připravuje ...

Bebarová dva měsíce po porodu na premiéře: Řekla, co je její životní role! Jana Marvanová, Jan Jedlička

Fotogalerie
7 fotografií