Hvězdou večera byla misska a modelka Tereza Budková, která se v Táboře narodila. „Nejezdím domů tak často, jak bych chtěla, ale Tábor miluji a hlavně tady mám rodinu a přátele, proto jsem i na ples přišla sama. Každý se ptá, proč jsem nepřišla s Ondrou (Ondřej Pavelec, bývalý brankář, pozn. red.), ale on by si to neužil. Stále jsme spolu, ale každý respektujeme své zájmy, a Ondra není typ na plesy a večírky,“ řekla Blesku kráska, kterou oblékl ateliér Poner, stejně jako modelku Nikol Švantnerovou (27).

Tu doprovodila kamarádka Martina Táborská. „Přítel má pracovní povinnosti, a když do Tábora, tak s Táborskou,“ vtipkovala modelka. Nikol si vybrala šaty v červánkové barvě a šperky Swarowski. Na rozdíl od většiny dívek Nikol netančí klasické tance, jako je polka a valčík, protože nechodila do tanečních. Bohužel jako jediná netušila, kdo je nejslavnější osoba města Tábor. „Pro mě je to Tereza Budková, v historii mám fakt mezery,“ dodala Nikol. Jméno Jan Žižka jí zkrátka v daný okamžik na mysli nevyvstalo.

Moderátorka večera Mahulena Bočanová by ráda tančila, ale jelikož měla moderátorské povinnosti, tak se držela na pódiu. „Naposledy jsem tancovala před sedmi lety, ale doufám, že to příští týden na plese v Rudolfinu, kam jdu s přítelem Petrem, prolomím,“ svěřila se Blesku Mahulena, která po moderování odjela domů za dcerou Márinkou (18).

Jako v ringu se na parketě pohyboval bojovník v thajském boxu Petr Vondráček. „Neumím vůbec tancovat, ale na Moniku Absolonovou nebo Bohuše Matuše to dám. Jsem tady s kamarádkami, třemi misskami, tak by byla škoda toho nevyužít. Už 6 let jsem neměl vážný vztah, tak se to třeba dnes večer prolomí,“ řekl Blesku Petr Vondráček, který byl naposledy oficiálně zadaný se zpěvačkou Terezou Kerndlovou (33). S Terezou se Petr rozešel v roce 2003. „Mám komplikovanou povahu a holky se mě bojí. Ale rád bych zase měl vztah, rozhodně nemám vyhraněný typ holek. Mám rád všechny,“ říká Petr.

Hodinu před vystoupením dorazila Monika Absolonová (43), která už několik dní bojuje s virózou, ale na jejím výkonu to rozhodně nebylo znát. S hitem Teď královnou jsem já vyrazila přímo na parket mezi roztančené hosty a tančila s nimi. Bohuše Matuše (46), který vsadil na hity Karla Gotta (†80), doprovodila přítelkyně Lucinka (16), jíž se přezdívá mazlivka, po vystoupení odjel domů.

VIDEO: Pamela z Účastníků Jitka Kocurová: Podívejte se, jaká je to pořád kočka! 

Video
délka: 03:58.40

Pamela z Účastníků Jitka Kocurová: Podívejte se, jaká je to pořád kočka! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
78 fotografií