10. duben 2020
Dnes je Velký pátek / Darja, zítra Izabela

7 NEJ Českého plesu: Kdo měl nejdražší šperky či nejhlubší dekolt?

/
 • 7 NEJ Českého plesu
  3. února 2020 ● 05:33

  Český ples byl prestižní akcí, na které se předvedla celá řada hvězd našeho šoubyznysu. Na této akci se každý snažil zazářit a zaujmout své okolí: Nechyběly honosné róby s hlubokými výstřihy, půjčené milionové šperky ani divoké taneční kreace. Kdo letos získal to své NEJ?

 • 1.

  Nejdražší šperky

  Klenoty, které pro tuto slavnostní událost vynesla těhotná modelka Aneta Vignerová (32), vypadaly na první pohled nenápadně. Nešlo o žádný výrazný náhrdelník, ale jemné náušnice, prstýnky či náramky. Jejich cenu ovšem krásná partnerka scenáristy Petra Kolečka (35) vyčíslila na neskutečný jeden milion korun.

  Nejdražší šperky - Aneta Vignerová

 • 2.

  Nejéteričtější šaty

  Kněžka Lilia Khousnoutdinová (31) zvolila pro Český ples outfit z dílny Blanky Matragi (66). „Kdyby se princezna Leia někdy vdávala, tak věřím, že by měla takovéto pohádkové šaty!“ napsala snoubenka miliardáře Karla Janečka (46) na instagram v odkazu na hlavní ženskou postavu Hvězdných válek, která si také libovala ve výrazných róbách.

  Nejéteričtější šaty - Lilia Khousnoutdinová

 • 3.

  Nejhlubší výstřih

  Sestra úspěšného fotbalisty Patrika Schicka (24) Kristýna (25) se vydala plesat vzdor faktu, že je ve vysokém stupni těhotenství. Šaty, které zvolila, byly neskutečně odvážné – rozhodně tedy na to, že je v požehnaném stavu. Tmavovlasá kráska ovšem přibrala během těhotenství pouhých 7 kilogramů, a tak si mohla dovolit trochu extravagance…

  Nejhlubší dekolt - Kristýna Schicková

 • 4.

  Nejvyšší rozparek

  Ladnou nožku jako Angelina Jolie (44) na Oscarech předvedla na Českém plese bývalá partnerka baviče (a porotce jubilejní desáté řady StarDance) Richarda Genzera (53) Markéta Jiránková (44). V šatech jednoduchého střihu s dlouhou vlečkou vypadala skutečně báječně, a rozhodně by při pohledu na ni nikdo netipoval, že má na krku už čtyři křížky…

  Nejvyšší rozparek - Markéta Jiránková

 • 5.

  Nejroztančenější pár

  Nejdivočejší taneční kreace na parketu předváděl Karel Janeček se svou poslední osudovou ženou, samozvanou kněžkou Lilií Khousnoutdinovou. Ta během večera vystřídala dvoje šaty a nakonec se svým partnerem vystřihla na parketu tradiční tatarský tanec, stejně energický, jako předvedli na oslavě svých zásnub a zároveň několikanásobné oslavě narozenin.

  Nejdivočejší tanec - Lilia a Karel Janeček

 • 6.

  Nejzpozdilejší dvojice

  S největším zpožděním dorazili na Český ples Karel Heřmánek ml. (30) se svou půvabnou manželkou, rusovlasou herečkou Nikol Kouklovou (30). Jako důvod zpoždění pár uvedl celkem logické vysvětlení, a to, že Karel, syn slavného „fešáka Huberta“, měl ten den ještě divadelní představení. Nikdo se na ně ovšem nemohl zlobit, jelikož Nikol si to u všech přítomných pánů „vyžehlila“ svým rafinovaným dekoltem.

  Největší opozdilci - Karel Heřmánek ml. s manželkou

 • 7.

  Nejvášnivější manželé

  Během focení se na svého manžela Josefa Pizingera (47) vrhla prezidentka nadačního fondu Kapka naděje, vdova po slavném skladateli Karlu Svobodovi (†68) Vendula Pizingerová (47). Jak se zdá, ani náročné túry, na které ji její muž bere, nijak nezchladily její vášeň, Josefa si přitáhla za klopy a jaksepatří se do něj přede všemi zakousla. V půvabných zelených šatech od Osmany Laffityho (55) vypadala velmi přitažlivě, a tak není divu, že jí její partner něžnosti oplácel.

  Nejvášnivější - Vendula Pizingerová

 • 8.

  Galerie

  Na další fotky z Českého plesu se podívejte do naší galerie.

  VIDEO: Krásná modelka Aneta Vignerová na Českém plese

  Video
  délka: 03:13.12

  Aneta Vignerová - Český ples Markéta Reinischová, Lukáš Červený

  Fotogalerie
  166 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 16

andreas: ... fakt by tam něco vtipnějšího nebylo zbohatlíku?

(04. 02. 2020 15:41)

andrezeman: U ní to dělají ty špatně udělaný vlasy a skoro žádné líčení. Ty šaty od Blanky Matragi jsou krásné, mohla v nich zazářit, ale ona se musela za každou cenu převlíknout do těch bhútánských hadrů, který všude cpe.

(04. 02. 2020 01:06)

Bystrozraky: Strupi na plese.

(03. 02. 2020 21:42)

veri26: Některé šaty jsou moc krásné, éterická přítelkyně pana Janečka ale vypadá, jako by šla na maškarní... A nechápu, jak někdo může jít na takovýto ples v sandálech, jak na pláž...

(03. 02. 2020 19:12)

11karel11: Na co si to hrají nadlidi, raději ty peníze měli dát na nemocné děti. Je to humus.

(03. 02. 2020 14:15)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy