Sobotní Český ples v Obecním domě v Praze byl skutečnou pastvou pro oči. Modelky, herečky, zpěvačky a další pohledné krásky vynesly šaty za tisíce i statisíce, které doplnily o kolikrát mnohonásobně dražší šperky. Byla to doslova luxusní podívaná. Bodejť by ne, když se jedná o patrně nejočekávanější plesovou akci tohoto roku.

Dámy proto kolikrát tasily všechny ženské zbraně a odhalovaly kůži, jak to jen dress code povoloval. Absence podprsenek nebyla vůbec výjimkou. Pozadu nezůstala ani Eliška Bučková, která vynesla bílou róbu s nevšedním slušivým střihem od sourozenců Ponerových. „Ověřeno. Rozhodnuto! V těchto pohádkových šatech jako z oříšku protančím večer na Českém plese,“ pochlubila se krátce před odchodem na akci Eliška na instagramu u fotky, na které už na první pohled víc než bujný dekolt zaujmou její štíhlá ramena.

O několik hodin později se pak modelka rozhodla v instastories ukázat všem svým sledujícím zákulisí Českého plesu. Když však držela mobil proti sobě, na ruce, ve které měla telefon, vystouply modelce kosti natolik, že si nejspíš mnozí pomysleli, jestli už je z anorexie opravdu venku, jak tvrdí. Před lety totiž Eliška přiznala, že se jistou dobu potýkala s poruchou příjmu potravy. Nevypadá to ale, že by se od té doby nějak „spravila“. Viz naše galerie...

VIDEO: Tereza Mátlová: Dcera mi vyčetla, že jdu na ples bez ní

Video
délka: 01:59.04

Tereza Mátlová: Dcera mi vyčetla, že jdu na ples bez ní David Turek, Aleš Brunclík

Fotogalerie
98 fotografií