Vítězka čtvrté řady show Tvoje tvář má známý hlas na sociální síti zveřejnila snímek svého uzlíčku štěstí, a už je tak naprosto jasné, že skutečně porodila. Podle růžové zavinovačky a velkého zdobného nápisu Lola se dá pochopit i to, že má Berenika holčičku, právě s tímto jménem.

„Vítej na světě, poklade!!!“ napsala u snímku Kohoutová a dodala už jen všeříkající větu ohledně prvních dojmů z mateřství: „Nic není víc.“ Na fotce navíc předvedla Lolu v plné kráse, jak spinká už v novém bytě, kam se herečka s partnerem Kryštofem Kubínem nedávno přestěhovali.

Zřejmě ještě ale nemají nový domov kompletně zařízený, a provizorně tak dítě odpočívá na sušáku na prádlo u okna. Nejdůležitější ale je, že je miminko spokojené, v klidu a nic mu nehrozí.

Kolegyni k přírůstku do rodiny popřála Kristýna Leichtová (34): „Veliká gratulace vám, rodičové a milá Lolo, vítej!!!“ Ozvala se i Kristýna Janáčková (38): „Gratuluju! A vítej v klubu matek héreček. Užívejte novou dimenzi ve zdraví a dosyta!!!“ Nezapomněla ale ani Jitka Schneiderová (46). „Berunko, gratulujuuuuu,“ napsala v komentáři.

VIDEO: Berenika Kohoutová: Mám komplexy, a když přiberu tři kila, jsem děsně nespokojená

Video
délka: 01:37.28

Berenika Kohoutová: Mám komplexy, a když přiberu tři kila, jsem děsně nespokojená Adam balažovič / BPŽ

Fotogalerie
71 fotografií