Všichni příznivci herečky Bereniky Kohoutové – a že jich má jenom na instagramu krásných 94 tisíc – u jejího posledního postu nepochybně zajásali. Okatá brunetka, známá například ze seriálu Modrý kód, Ordinace v růžové zahradě, Dabing Street nebo Marie Terezie, nahrála na internet fotku své tváře, na kterou prosvítalo slunce skrze žaluzie, se slovy „světlo dobrý, tak ještě ten porod“. Vzhledem k tomu, že místem, kde byla fotka pořízena, byla označena neratovická nemocnice, zdálo se to být zcela očividné: Berenika co nevidět přivede na svět svého prvního potomka.

Dceři slavné spisovatelky Ireny Obermannové (57), která rozdělila český národ svou skandální knihou, v níž vylíčila romanci s bývalým prezidentem Václavem Havlem (†75), začaly rázem na sociálních sítích přistávat gratulace. Mnozí jí přáli bezbolestný porod a drželi jí palce… Bylo to málem až dojemně krásné. Kohoutová však všechny zklamala. „To je od vás od všech hezký, ale já byla jen na prohlídce! Až budu skutečně rodit, tak vám to… neřeknu,“ objasnila zhruba po hodině, jak se věci mají.

I když se na okamžik zdálo, že bude hvězda muzikálu Starci na chmelu rodit takřka online, ji samotnou prý nic takového neláká. „Mám to sdílení ráda, pokud jde třeba o informace… pocity… který můžou někomu i pomoct. Ale termín porodu s širokou veřejností sdílet nechci,“ upřesnila záhy v komentářích svérázná brunetka, která v minulosti přitom sdílela například momentku, na níž sedí na toaletě, či leží nahá v posteli obklopená erotickými pomůckami. Že by s nastávajícím mateřstvím měnila své životní postoje a názory?

VIDEO: Kohoutová vystavila potetované bříško! Co řekla o těhotenství?

Video
délka: 01:53.62

Kohoutová vystavila potetované bříško! Co řekla o těhotenství? Markéta Reinischová

Fotogalerie
44 fotografií