Rodačka z Havířova čeká miminko se scenáristou Petrem Kolečkem (35), který se proslavil především populárním seriálem Most!. Nyní Aneta na fotce z koupelny, kde ji halí jen spodní prádlo, ukázala, jak už jí roste těhotenské bříško.

„Ani v sedmém měsíci to na mě stále není poznat,“ směje se v popisku u fotky a naráží tak na fakt, že dosud skoro nikdo nemohl poznat, že je v jiném stavu. Teď, když ho ale vystrčila a přestala skrývat oblečením, už je to ale nad slunce jasné. „Kdes ho jako do teď schovávala? Vypadáš úžasně!“ podivovala se v komentářích ostatně i Alice Bendová (46).

Vignerová, které gratulovaly i další známé osobnosti, už také patrně ví, zda se jí narodí chlapeček, nebo holčička. Původně sice s partnerem váhali, zda si to mají nechat vůbec říkat, teď už je to ale asi také jasné. „Nechala jsem se unést a nakoupila pár oblečků. Koho nám asi čáp přinese, že?“ napsala totiž modelka k dalšímu snímku, na němž sedí na posteli a kolem sebe má rozloženou řadu dětských oblečků.

Kromě neutrální bílé barvy je možné vidět i několik modrých kousků, takže vše ukazuje na kluka! Šťastní budoucí rodiče už před časem navíc prozradili, jaké jméno plánují potomkovi dát. „Bude se jmenovat po Petrovi,“ přiznala brunetka s tím, že by to platilo v případě holčičky i chlapce. 

VIDEO: Těhotná misska Aneta Vignerová: 10 kilo nahoře, ale bříško nikde! 

Video
délka: 03:04.11

Těhotná misska Aneta Vignerová: 10 kilo nahoře, ale bříško nikde! Markéta Reinischová, Lukáš Červený

Fotogalerie
51 fotografií