Milovaly ho tisíce žen a on je. V dobách největší slávy stačilo, aby si Martin Kocián ukázal a povětšinou si nevyslechl ne. A tak si vstup do dospělých let užíval plnými doušky se vším, co přinášel. Ženy, víno, zpěv… Na rozdíl od exkolegů z Luneticu se ale Martinovi nepodařilo zakotvit v pevném vztahu.

Naopak si jich prožil hned několik, a to velmi bouřlivých. Zplodil dceru Vanessu (10) a říct, že s její maminkou spolu nevycházejí, by bylo příliš mírné označení toho, jak jejich vztah dopadl. Vanessčinu maminku totiž Kocián napadl a kromě jiných šrámů na těle i duši jí zlomil několik žeber. Do jeho života pak vstoupila blondýnka Kateřina. Ta po boku někdejší hvězdy koncertních pódií vydržela několik let, a to i přesto, že údajně měl napadnout i ji a zlomit jí nos. V roce 2018 se sice zasnoubili, ale není to tak dlouho, co se rozešli.

Teď se po uši zamilovaný Martin Kocián chlubí novým, velmi čerstvým vztahem. „Ahoj kamarádi a kamarádky, moc rád bych Vám představil nový domov, ale hlavně moji novou přítelkyni. Jsem šťastný,“ pochlubil se Martin Kocián. Tak kéž mu to tentokrát vydrží.

VIDEO: Martin Kocián z Luneticu: Chci ještě syna! 

Video
délka: 00:26.67

Martin Kocián z Luneticu: Chci ještě zplodit syna! Helena Lacinová

Fotogalerie
40 fotografií