Zatímco Kuba z ruky skleničku s vínem nepustil, tak Martin se celý večer držel jen coly. „Můžu alkohol, ale nějak na něj nemám chuť,“ tvrdil Blesku fotbalista, který velmi vyhýbavě odpověděl na otázku, zda ho na nemocniční lůžko dostalo třeba právě neřízené pití alkoholu.

Že v tom byl jen alkohol, bych úplně neřekl. Prostě mi nebylo dobře, ale už je to pryč. Co mi skutečně bylo, se dozvíte v mojí nové knize, kterou s Jakubem píšeme. Kdy vyjde, to ještě nevím, ale bude tam hodně věcí, které objasní některé lži, co o mně vycházely. V podstatě to bude taková moje první a velmi otevřená osobní zpověď,“ řekl Blesku Fenin, který je teď s Kohákem jedna ruka.

Podle našeho zdroje ale Fenina do pražské nemocnice dostala játra, na kterých se podepsal alkohol spolu s užíváním antidepresiv. „To nebudu komentovat, vše se časem dozvíte. Věřím, že stihneme letos knížku vydat,“ věří fotbalista, který hraje už jen pro radost. V lednu 2018 skončil ve druholigovém Varnsdorfu a od té doby o něj žádný klub neprojevil zájem.

VIDEO: Martin Fenin na party: Co řekl o svém nedávném kolapsu? 

Video
délka: 03:17.04

Martin Fenin na party: Co řekl o svém nedávném kolapsu? Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
30 fotografií