Noid zachycen na sociálních sítích při líbačce. Samo o sobě by to u hudebníka, který je na sociálních sítích velmi aktivní, nebylo nic moc divného. To by ale na fotce musel být zvěčněný se svou partnerkou a novopečenou maminkou společné dcery Elsy Eliškou Grabcovou (29). Jak se ale Noidovi podařilo vloudit se do náruče Moniky ze seriálu Přátelé aneb americké herečky Courteney Coxové (55)?

Na první pohled je to jasné: Noid a Courteney Coxová se rty přilepenými k sobě. „Tak to vypadá, že nakonec chodím s Monicou z Přátel,“ okomentoval fotku Bárta. Na skandál tu ale zaděláno není. Při bližším prozkoumání fotky je jasné, že se herečka netiskne k Vaškovi. Nutno ale uznat, že muž z fotky jako by mu z oka vypadl.

Ve skutečnosti se na snímku Courteney Coxová líbá se svým přítelem Johnnym McDaidem (43). S o 12 let mladším hudebníkem Courteney randí už od roku 2013. Realizování dostaveníček má ale dvojice komplikováno faktem, že je dělí oceán. Zpěvák a hudební skladatel je totiž Brit. A tak i inkriminovaná fotka vznikla na území Velké Británie. 

Zatímco zahraniční média se pozastavují nad tím, že se Coxová se svým přítelem líbají s otevřenýma očima, Noidovi fanoušci dávají rockerovi zapravdu ohledně shodných rysů s britským kolegou z hudební branže. Většina se nad tou podobou dobře pobavila. „Asi tajné dvojče,“ smáli se v komentářích.    

VIDEO: Noid Bárta skoncoval se závislostí: Už dva roky jsem čistej, chlubí se.

Video
délka: 01:45.67

Noid Bárta skoncoval se závislostí: Už dva roky jsem čistej, chlubí se. Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
46 fotografií