Vendula Pizingerová je velmi temperamentní ženou sršící elánem. Jak jinak by taky byla schopná udržet krok s o 15 let mladším manželem Josefem (32). I jejich oslava příchodu roku 2020 bude nejspíš pořádně divoká.

„Na Silvestra si má člověk zařádit. To umím. Moji rodiče mne, myslím, slušně vychovali, ale čerta ve mně krotili těžko,“ svěřila se tak trochou pyšně na svou čertí náturu Pizingerová. Zároveň ale dokázala, že umí být i přemýšlivou ženou a především mámou, která se snaží být dobrým vzorem pro patnáctiletého syna Jakuba. Nebojí se totiž přiznat, že ne vždy jí její snahy vycházejí podle představ.

„Co my víme, co je správné. Jedna věc jsou pravidla a druhá život sám. Žiju ho, jak umím. Udělala jsem velké pokroky, že ti co jsou se mnou a vedle mne, tak jsou chápající a mají mne, myslím, rádi! Je to pro mne důležité,“ vyznala se bilancující Pizingerová.

Ta své silvestrovské zamyšlení zakončila: „Pořád dělám chyby (většinou tytéž) a zaháním je sarkasmem, abych vypadala silnější. Uvnitř je to ale jinak. Pořád jsem ta holka s dvěma copy, co sedí v Černošicích na plotě a vyhlíží, kdo přijde. Tak ať nám všem v tom novém roce chodí do života dobří přátelé, parťáci… Prostě lidi, co se navzájem obohatí.“ 

VIDEO: Pizingerová trpí kvůli manželovi! Připravil ji teď o důležitou věc

Video
délka: 04:04.93

Pizingerová trpí kvůli manželovi! Připravil ji teď o důležitou věc. Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
40 fotografií