25. únor 2020
Svátek slaví Liliana, zítra Dorota

Chajda na Tenerife i Jamajka! Kam na svátky mizí Michal David a další celebrity?

/
 • Chajda na Tenerife i Jamajka! Kam na svátky mizí Michal David a další celebrity?
  24. prosince 2019 ● 05:05

  Zatímco pro většinu z nás jsou Vánoce chvíle, které trávíme doma s nejbližšími, některé celebrity raději utíkají pryč, ať již kvůli práci, nebo jen tak za sluncem. Například Michal David (59), Hana Zagorová (73), Vendula Pizingerová (47) nebo Jan Kraus (66).

 • 1.

  Rybí sekaná ve Španělsku

  Hana Zagorová se Štefanem Margitou (63) si pronajali byt ve španělské Valencii, a tak stráví Vánoce právě tam. „Štefan tu má premiéru a musí bezpodmínečně zkoušet,“ objasnila pro Aha! Hanka, která k bramborovému salátu upeče zase rybí sekanou ze středomořských ryb.

  „Mezi svátky si tu se Štefanem alespoň v klidu promyslíme repertoár k našemu prvnímu společnému turné, které vyvrcholí 3. října v 02 areně. A trému mám už teď,“ doplnila zpěvačka, která prý ke štědrovečerní večeři připraví i pořádnou zelňačku. „Na svátky totiž za námi přijede Štefanova rodina,“ upřesnila.

  Hana Zagorová a Štefan Margita

 • 2.

  Vánoce na Jamajce

  Herec a moderátor Jan Kraus rovněž na svátky mizí z Česka a zvolil si Jamajku, kterou proslavil Bob Marley. A možná se tam setká i s Paulem McCartneym (77), neboť slavný »Brouk« rok co rok navštěvuje na Jamajce hrob slavného kolegy a hvězdy reggae Boba.

  Jan Kraus

 • 3.

  Bez práce na ostrově

  Hodně už toho procestovali i Vendula Pizingerová s manželem Pepou(31) a ani letošní Štědrý den tak nebude výjimkou. Spolu s jejím synem Jakubem (14) vyrazí totiž na ostrov Réunion v Indickém oceánu. „Na Indický oceán nedám dopustit,“ netají Vendula. Ta tak nebude muset smažit, jelikož v hotelu je čeká veškerý servis. Na rybu však prý jistě dojde.

  Vendula a Josef Pizingerovi

 • 4.

  S okurkami na Tenerife

  Podobně na tom s náhradou za kapra bude i hitmaker Michal David, který už podruhé zavelel, že je čas na Vánoce opustit Prahu a zajet na kanárský ostrov Tenerife, kde má dům (tomu ale říká ‚chajda‘). „To, že si osmažíme jinou rybu, nejlépe halibuta, přežijeme. Bramborový salát musí být ale český,“ vysvětluje Michal, který s sebou bere i manželku Marcelu (59), dcerku Kláru (30) a jejího syna Sebastiana (9).

  „Tak jsem si doma zavakuoval tu nakládanou zeleninovou směs, kterou tady nemají, a přivezl si ji letadlem. Salát totiž zásadně dělám sám a musí být přesně podle receptu mojí matky,“ dodal skladatel, který kromě směsi vezl na Maledivy i nakládané znojemské okurky.

  Michal David

  Fotogalerie
  39 fotografií

StarDance 2019

Sledujte dění kolem desáté řady soutěže StarDance.

Taneční páry Porota Další řady

 

 

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 13

IngKecner: Plastiky a našité vlasy z vás udělají někoho zcela jiného, a to asi není dobře, ač neměla děti. Napovídá to o duševní omezenosti.

(29. 12. 2019 10:26)

diskutujici: Teda Zagorku bych na fotce nepoznal.

(25. 12. 2019 13:14)

vendulala: Hlavně si tam vozit znojemské okurky a matlat kyselý bramborový salaát , když je všude mnoho jiného a lepšího jídla, které stojí za to vyzkoušet. Ovoce zrající na stromech, zelenina z polí a ne ze skleníků, mořské ryby...

(25. 12. 2019 09:18)

subruifull: 𝓌𝓌𝓌.𝐵𝒶𝒹𝑜𝑜.𝓇𝑒𝒹 - Toto je místo, kde se dívky snaží upoutat pozornost mužů

(25. 12. 2019 05:07)

Evka4: Mám ráda Michala Davida. Ať si odpočine a po Novém roce hurá do práce. Jeho tvorba je skvělá.

(24. 12. 2019 16:47)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy

Mimořádná zpráva

KORONAVIRUS: 6 ČECHŮ V KARANTÉNĚ NA TENERIFE! I 1 DÍTĚArrow

Zavřít