Roman si na letošní rok asi stěžovat nebude, ačkoliv oslavil jubileum, které některým mužům moc nelichotí - půl století na světě. Ovšem nyní se dočkal toho, po čem už dlouho toužil - manželka Petra mu porodila čtvrté dítě - a konečně chlapečka.

„Jmenuju se Eliot a přišel jsem za Vámi mezi Vánocemi a Silvestrem. 28. 12. 2019. Bylo mi tam dobře, ale uznal jsem, že mě potřebujete. Od roku 2020 to tu roztočíme! Tešte se! Život je krásný!“ napsal jménem novorozeného synka Pomajbo na sociální síti a ukázal i snímek z porodnice, na němž je celá rodinka. 

Herec je po boku své manželky Petry, která drží v náručí malého Eliota, nechybí ale ani starší potomci páru - dcery Vivien, Noemi a Timea. Všechny holčičky, které mají úsměv jako přes kopírák, vypadají, že se na bratříčka těší.

To potvdil již v listopadu i Pomajbo, známý i ze seriálů Kosmo či Místo nahoře, když promluvil o tom, jak holky zprávu o přírůstku do rodiny vzaly. „Ta nejstarší měla šok. Ony nevěděly, zda se mají smát, plakat, radovat se, křičet. My jsme sami byli dost překvapení, jak to prožívají, a opravdu se těší. Jsem hrdý, že mám tak pěkně vychované dcery,“ uvedl pro Topky.sk s tím, že děvčátka jsou odhodlaná jemu i mamince se vším pomáhat. 
Fotogalerie
10 fotografií