Patrik měl v pátek jako obvykle uvádět Ranní show na Evropě 2, ovšem místo toho prý putoval do porodnice s mladší manželkou Nikolou. I když se mělo jejich první miminko narodit původně až poslední den v roce, zřejmě si pospíšilo a ozvalo se už nyní, ještě před Vánocemi.

Web Evropy 2 nejdřív uváděl, že všichni kolegové čekají na SMS zprávu od hrdého tatínka Hezuckého, aby jim šťastnou novinku potvrdil. To se krátce před devátou hodinou ranní stalo a Patrik oznámil, že se mu narodil syn, který dostal jméno Oliver.

„Jo, měl jsem ho v ruce. Držel jsem ho opatrně a vypadal spokojeně,“ pochlubil se do éteru kamarádům a kolegům z rádia moderátor, který byl očividně dojatý a málem se rozplakal. Následně sdílel i fotku a krátký vzkaz na sociální síti. „Info pro příbuzné a vlastně celou rodinu a přátele: Čau, jmenuji se Oliver, tak jsem konečně venku! Oba s maminkou jsme v pořádku. Posílejte dary!“ napsal a pomocí hashtagů Oliverovi přisoudil budoucnost budoucího vědce a prezidenta. 

Šťastná manželská dvojice, která oslavila veselku letos v květnu, se tak konečně dočkala potomka. Jak před časem Nikola přiznala na sociální síti, prodělala v minulosti čtyři potraty, než se konečně zadařilo dítě donosit.

VIDEO: Patrik Hezucký o svatbě: Nervozita a neustálé obavy!

Video
délka: 02:04.76

Patrik Hezucký o svatbě: Nervozita a neustálé obavy! Martin Balcar, Aleš Brunclík

Fotogalerie
36 fotografií