Vévodkyně ze Sussexu totiž před časem nechtěně vypustila náznak toho, jaké pohlaví miminka si nosí pod srdcem, a také jeho křestní jméno. A to vše na sociální síti! Před časem se totiž na instagramu svěřila, že až se stane maminkou, její dítě od ní dostane luxusní hodinky Cartier za 150 tisíc korun.

Podle všeho pak nechala na zadní stranu vygravírovat iniciály. A právě z nich fanoušci vyčetli, že miminko bude holčička a dostane jméno Mary. „Pro M. M. od M. M.,“ stojí údajně na hodinkách. Pohlaví pak zase naznačila výzdoba na oslavě pro miminko - vše bylo v růžové.

Na příchod královského potomka čeká celý svět. Podle britského deníku The Sun měla Meghan termín porodu už v neděli. Minulý týden bylo před jejich domem dokonce spatřeno vozidlo záchranné služby. Později také vrtulník.

I když stále není jasné, zda je miminko už na světě, v jednom mají Britové jasno. Meghan už před porodem oznámila, že své dítě ukáže, až nastane ten pravý čas. Navíc s princem Harrym chtějí svého potomka vychovávat v „normálním“ prostředí.

A teď měla Meghan šokovat vévodkyni Kate Middletonovou tím, když se nechala slyšet, že nechce, aby její dítě mělo s Kate cokoliv společného. To podle britských spekulací Kate totálně srazilo na kolena a rozplakalo. Meghan s princem Harrym se také chtějí odstěhovat do Afriky, tedy zdá se, že co nejdál od britské královské rodiny, aby si mohli žít po svém.

VIDEO: Harry poprvé o dítěti s Meghan: Nejdůležitější slovo uvízlo v hrdle!

Video
délka: 01:35

Harry poprvé o dítěti s Meghan: Nejdůležitější slovo uvízlo v hrdle! Reuters

Fotogalerie
52 fotografií