Byť je poslední den v roce pracovním dnem, pokud je to jen trochu možné, většina lidí si na Silvestra bere volno a od rána, dokud jim stačí síly, oslavují konec roku. A tak Lucie Gelemová mnoho gratulací k výročí svého narození nedostává. Výtvarnice na to ale nijak zvlášť nežehrá. K úsměvu Gelemové stačí, když jí štěstí a zdraví popřeje především jeden člověk – partner Felix Slováček (76).

„Samozřejmě že si přeji dostat nějaký dárek. Uvidíme, jestli na mě nezapomene,“ spiklenecky pomrkávala Gelemová během rozhovoru v podcastu DialogF. Konkrétnější ohledně dárku, který by si od svého o čtyřicet let staršího partnera přála dostat, být nicméně nechtěla. Slováčkova múza ovšem přiznala, že ale mnoho lidí často pohlcených oslavami příchodu nadcházejícího roku na její narozeniny zapomene. Každoročně je tak pro ni překvapením, od koho jí gratulace v mobilu přistane. O tom, kde bude slavit, má ale Gelemová jasno.  

„Letos budeme trávit konec roku v Harrachově,“ svěřila malířka, jejíž oslavy narozenin i příchodu nového roku se samozřejmě neobejdou bez Felixe Slováčka. Milenci ale první okamžiky roku s magickým číslem 2020 nebudou trávit jen ve dvou.

Společně se Slováčkem si Gelemová na zdraví a úspěchy v příštím roce přiťukne s přáteli. „Budeme slavit společně s moderátorkou Evou Borskou a jejím mužem, restauratérem Jiřím Borským,“ prozradila natěšená výtvarnice.

Fotogalerie
52 fotografií