Na začátku listopadu se objevila zpráva, že se hudebník v létě oženil s fotografkou Renátou, která si nechává říkat také Olívie. Už tehdy si pomalu i vrabci na střeše cvrlikali o tom, že dvojice čeká i prvního společného potomka. Teď už o tom ale není nejmenších pochyb.

Sám Šimon na instagramu sdílel společný snímek se svou láskou, která už těhotenské bříško opravdu jen tak neschová. Pár sice neprozradil, v kolikátém je Renáta měsíci a kdy se tak miminko narodí, člen kapely Mirai pouze naznačil anglickým „Coming soon“ neboli „Už brzy“.

„Vypadá to, že na Nový rok si předsevzetí ani dávat nemusím,“ doplnil pouze na znamení, že rok 2020 pro něj bude jistě nezapomenutelný. Na Bílého se tak zřejmě poslední dobou usmálo štěstí a konečně bude moci obrátit list.

Přece jen v září uběhly již dva roky od asi nejhorších chvil v jeho životě - tehdy totiž jeho milovanou manželku Denisu Bílou (†26), hráčku na hoboj a členku Janáčkovy filharmonie, srazilo auto. Jen pouhý měsíc po šestém výročí svatby se Šimonem zemřela. Truchlila tehdy nejen její rodina, ale i kapela Mirai, která na ni vzpomínala i na koncertech.

VIDEO: Denisa si přála veselý pohřeb! Podívejte se, jak to v září 2017 vypadalo...

Video
délka: 00:24.54

Se zemřelou hudebnicí se smuteční hosté rozloučili vypuštěním balónků do nebe. Soňa Molatová

Fotogalerie
64 fotografií