„S velikou radostí vám oznamujeme, že naši rodinu na jaře čeká velká jízda. Že jsme v naději na nový velký dobrodružství! Ale řeknu vám, že s tímhle chlapem, který vyrobil selfí tyč z našeho smetáku, se rozhodně ničeho nebojím!“ napsala ve středu večer představitelka Saši ze sitcomu Comeback Maruška Doležalová na instagram.

I když přímo nenapsala: „Čekáme druhé miminko!“ vyklenuté bříško a roztomilá rodinná fotka s dcerou a partnerem Markem Zelinkou (33) dala jasně znát, že teprve roční Alfrédka bude mít co nevidět sourozence. Tedy konkrétně příští rok na jaře! A tak se nad nečekanou novinkou rozplývali nejen fanoušci, ale také ženy z řad známých kolegyň, jež radostná zpráva nesmírně potěšila. „Krása! Juchůůůů,“ komentovala zprávu též těhotná hvězda Ordinace Andrea Růžičková (35).

Pak jako by se roztrhl pytel s gratulacemi ze stran hvězd seriálu Ulice. „Gratulujeme,“ napsala spolu se srdíčkem seriálová průšvihářka Jana, kterou hraje půvabná Sára Affasová (25). „Nádherná zpráva!!!! Gratuluju moc,“ musela poblahopřát i Lenka Zahradnická (34), která se do Ulice nedávno vrátila jako Hedvika, jíž učitel Otík Puklický v podání Filipa Rajmonta (42) rok předtím utekl od oltáře. „Moc gratuluju a držím palce,“ přidala se i bývalá „uliční“ hvězda Tereza Vítů (27) alias studentka práv a intrikánka Alena, která oblbovala Davida Kučeru, kterým je aktuální soutěžící StarDance Matouš Ruml (34).

Pohlaví miminka však Doležalová neprozradila. Je sice možné, že ho sama zatím nezná, ale vzhledem k tomu, že herečka ráda tajnůstkaří a doteď ani veřejnosti neodhalila tvářičku malé Alfrédky, se do porodu tuhle informaci fanoušci možná ani nedozví...

VIDEO: Hvězda Ulice Krejčíková je podruhé těhotná: Neplánovali jsme to, přiznala

Video
délka: 04:17.92

Hvězda Ulice Krejčíková je podruhé těhotná: Neplánovali jsme to, přiznala Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
41 fotografií