Brunetka na svém instagramu odpovídala na otázky fanoušků a mimo jiné prozradila, že z porodu nemá strach. Dokonce už si vybrala i nemocnici. „Budu rodit v Neratovicích, mám tam i úžasnou místní porodní asistentku a už se vlastně snad i těším nebo co…,“ přiznala.

Oporou je jí nyní samozřejmě přítel Kryštof Kubín. „Partner bude ten nejlepší otec, protože je ten nejlepší chlap a člověk,“ pochválila ho Berenika v rozhovoru pro iDnes.cz a odtajnila také, že se hodlají jako rodina stěhovat mimo Prahu. Ovšem až po nutné rekonstrukci.

Co se týče pohlaví dítěte, už ho s partnerem znají. „Se omlouvám, že nechci křičet do světa něco, co se týká jen a jen mýho nejbližšího okolí… stejně se to všichni za chvíli dozví, ne?“ tajila ho ovšem herečka a zpěvačka na instagramu s tím, že jméno už také vybrali. Bude prý malinko zvláštní.

S hlídáním malého uzlíčku štěstí jí bude prý pomáhat i její maminka, spisovatelka Irena Obermannová (57). „Máma se strašně těší a myslím, že hrozně ráda by byla hlídací babička. Sama má sice dost práce, ale mého synovce hlídá docela často a je šťastná, moc ji to baví,“ vylíčila Kohoutová, která se ostatně plánuje brzy po porodu vrátit zpět do práce. 

Zatím stále hraje, a tak by to mělo zůstat až zhruba do začátku prosince, kdy má poslední představení. „Pak už si dám chviličku pauzu. Ráda bych se do práce vrátila ještě před koncem sezony, což je však pojem, který přestal u nás v divadle existovat, protože hrajeme i přes léto,“ smála se pro iDnes hlavní hvězda Šíleně smutné princezny i Dívky na koštěti ve Studiu DVA. Ještě před létem by si ráda trochu zahrála a na letní scénu a Starce na chmelu už se moc těší. „Ale kdoví, jak to bude,“ dodala.

VIDEO: Kohoutová vystavila potetované bříško! Co řekla o těhotenství?

Video
délka: 01:53.62

Kohoutová vystavila potetované bříško! Co řekla o těhotenství? Markéta Reinischová

Fotogalerie
43 fotografií