Tamara Klusová, trojnásobná maminka synka Alfréda (3) a dcer Josefíny (6) a Jenovéfy (2), má za sebou naprosto příšernou noc a den a fakt, že to veřejně přiznala, je v příjemně ostrém kontrastu s dokonalostí instagramů všech biomatek.

„Včera v 1:45: Maminko? Mě bolí bříško... O 15 sekund později: Alfréd zvrací na naší posteli. 1:50: Převlíkám postel, vytírám podlahu, odnáším na schody špinavé prádlo. Přeléhám si s Alfrédem do jeho postele, která mi je pod kolena, abych byla blízko, kdyby cokoliv... 2:30: Alfréd zvrací mezi nás. Rychle ho popadnu a běžím na záchod. Cestou zvrací všude, jen ne do záchodu. Převlíkám další postel. Chce se mi taky zvracet a modlím se, aby holky byly zítra fit. 3:10: Alfréd už nemá co zvracet, jen se kroutí a bolí ho bříško,“ popisuje chvilky, které zná nejspíš každá matka, ale také se jich každá podvědomě obává.

Tím ovšem její martyrium neskončilo. „Píšu SMSku mamince spolužáka Jos, se kterou se střídáme ve vození dětí do školy, zda ráno odveze ona. Že nevím, v jakém stavu Alf bude. Nespím, je mi na zvracení, pokoj nevoní. 4:15: Vstává Tomáš a odjíždí do Snídaně s Novou. Držíme si vzájemně palce. 7:00: Zvoní budík, hola, hola, škola volá... Snídaně holkám, odjezd Jos do školy. Vařím černý čaj, který nalévám do lahvičky a nechávám ho vychladnout. Oblékám Jenu o patro výš a mezitím Alfréd vypil teplý čaj na ex.  Zvrací na gauči a všude kolem... Jdu rychle pro kbelík s vodou.“ Vzápětí se ukázalo, že vždycky může být ještě hůř! „Zapínám pračku, která vyhazuje proud. Běžím ke všem jističům po zahradě, postupně je nahazuju. Zjišťuji, že neteče voda. A po 15 minutách je vysloven ortel, že je potřeba výměna čerpadla ve studni, což se rovná 5 dnům bez vody. Brečím (po hodně dlouhé době). Bez vody tuhle virózu nedáme… Volám Tomovi, který ruší zkoušku v divadle a přijíždí nás vysvobodit a odstěhovat do pátku na hotel,“ povzdechla si Klusová, která se podle svých vlastních slov nyní tísní s rodinou na jednom jediném pokoji s přistýlkami. „Proč to píšu? Abyste viděli, že i u nás jsou mraky! Ale na co bychom pak při pohledu zpět v životě vzpomínali?“ nadhodila s humorem sobě vlastním. „Ať vás brzo zalije slunce,“ přeje jí herečka Andrea Růžičková (35). Ta má jedno dítko a s druhým je v očekávání, takže podobné situace už jistě také zažila. Podle tohoto příspěvku, jímž se Klusová na sociálních sítích podělila se svými 157 tisíci followery, se však její potomci cítí již o mnoho lépe. Důkazem je fotka, kterou u líčení svého utrpení sdílela: Všechna tři dítka na ní totiž zvesela skotačí na hotelové chodbě. Snad se jim zákeřnou chorobu podaří vyléčit co nejdříve! „A na pozvracené prádlo v pračce radši ani nemyslím! Bude tam chvíli žít vlastním životem, au! A pak nastoupí vyvářka…,“ dodává Klusová smířeně.

VIDEO: Noční směna: Třetí těhotenství Tamary Klusové provázela šílená chvíle

Video
délka: 02:35

Noční směna: Třetí těhotenství Tamary Klusové provázela šílená chvíle. Mall.tv

Fotogalerie
54 fotografií