Ztráta milovaného člověka je snad pro každého jednou z nejsmutnějších událostí v životě. Zvláště když se jedná o tak blízké osoby, jako jsou prarodiče. Moderátorka hlavních večerních zpráv na Primě Gabriela Lašková v současné době prožívá smutek. Na věčné časy odešla její milovaná babička...

„Má nejmilovanější babičko. Tak strašně mi budeš chybět. Já ani nemám slov, kterými bych vyjádřila, jak strašně mě bolí, že už tě nemám. Měla jsem ale velké štěstí, protože jsem tě měla!“ píše u rodinných fotek na instagramu smutná moderátorka.

„Děkuju ti nejen za krásné dětství, být s tebou a dědou každé léto na chalupě, s horečkami pod tvou peřinou anebo u vánočního stromku, kde jsem ti ukazovala pyšně všechny dárky, co mi Ježíšek přinesl. Strašně strašně mě bolí, že už tě neobejmu. Vždycky budeš v mém srdci a Beníčkovi o tobě budu pořád vyprávět, protože měl, třebaže chvíli, úžasnou prababičku. Vyroste pod tvými křídly, opatruj ho z nebe. Slibuju, že o dědu budeme pečovat. Chybíš mi, babi,“ znějí srdceryvná slova Gábiny adresovaná v těchto dnech zesnulé babičce.

VIDEO: Gábina Lašková: Problém s chudou postavou!

Video
délka: 01:43.96

Gábina Lašková: Problém s chudou postavou! Markéta Reinischová, Jan Jedlička

Fotogalerie
43 fotografií