Vzhledem k tomu, že malý Benedikt vyrůstá prakticky bok po boku rodinného pejska, první srozumitelné slovo, které z něj vypadlo, bylo právě „Hugo“. Tak se totiž jmenuje tenhle zlatavý uzlíček radosti, pravděpodobně směska jezevčíka a kokršpaněla, kterého si krásná Česká Miss 2013 pořídila v útulku. „Bylo to Benovo první zřetelné slovo, ‚máma‘ jen šumloval,“ postěžovala si krátkovlasá brunetka, zároveň ale dodala: „Teď mi to konečně vynahrazuje!“

Koncem března totiž malý Benedikt oslavil své první narozeniny a jeho dojatá maminka, která se v soutěži krásy proslavila tehdy ještě pod jménem Kratochvílová, na instagram napsala dojemné vyznání: „Sir Benedikt má jeden rok. Dojímám se celý víkend, jsem z něj úplně paf. Nejlepší rok, vážně. Zcela určitě taky pěkně těžký, ale nejlepší. Všechna klišé kolem dětí jsou pravda, není větší štěstí. Udělali byste pro ně cokoliv. Cokoliv,“ svěřila se celému internetovému světu.

A neméně jímavě se rozněžnila i nad psími jmeninami, které měl tenhle rozkošný voříšek „na apríla“: „Naše mimino psí je to, někdy bojuje o pozornost, jindy se schovává před nekonečným dováděním Beníka, občas čelí mému rozčilování. Snažím se mu to vynahrazovat, nezapomínat na něj. Dneska smí na gauč,“ prozradila Lašková. „Ale jen s dekou, Hugo!“ zdůraznila sympatická hvězda primáckého zpravodajství.

VIDEO: Gábina Lašková, půl roku po porodu lehčí než předtím a chce další dítě.

Video
délka: 02:28.84

Gábina Lašková, půl roku po porodu lehčí než předtím a chce další dítě. Adam Balažovič / BPŽ

Fotogalerie
37 fotografií