Andrea Pomeje se nikdy netajila tím, že i přes dlouhodobě špatnou prognózu ji smrt jejího manžela Jiřího Pomeje, s nímž na sklonku jeho života nežila a naopak už měla nový vztah se současným partnerem Petrem (38), skutečně zdrtila. I přes nefungující manželství měla Jirku ráda a doufala, že se vyléčí především proto, aby jejich malá Anička nevyrůstala bez otce.

Bohužel letos v únoru se ty nejhrůznější obavy naplnily a známý producent podlehl rakovině kostí, se kterou v posledních měsících bojoval v sanatoriu nedaleko Prahy. Jak tuto zprávu přijala dcera, která tak nenávratně ztratila jednoho z rodičů?

„Ona to vnímá úplně jiným způsobem. Jsem za to docela ráda. Nedokážu si představit, kdyby mi doma brečela, že se jí stýská. Přijala to jako informaci. Myslím, že to bude řešit, až bude větší,“ řekla pro iDnes.cz Andrea s tím, že zdrcující informaci o tatínkově smrti jí neřekla ona, nýbrž babička. „Když se to stalo, nebyla jsem na tom úplně nejlépe. Dcera byla u našich, tam jí to mamča jemně řekla, že to tak je a v životě to tak chodí. Neuměla jsem si představit, jak bych jí to řekla já. Byla jsem trochu srab a neměla sílu na to být ta první, kdo jí to oznámí,“ popsala těžké chvíle vdova Pomeje, která dnes i s dcerou žije nový život a vypadá po rocích útrap po boku stále dobře naladěného partnera konečně šťastně.

VIDEO: Andrea Pomeje na Čarodějce: Z čeho měla husí kůži?

Video
délka: 01:55.67

Andrea Pomeje na Čarodějce: Z čeho měla husí kůži? David Turek, Aleš Brunclík

Fotogalerie
49 fotografií