Tmavovlasá herečka Eva Burešová, známá mimo jiné i z divadelních prken jakožto muzikálová zpěvačka, se proslavila především rolí rázné zdravotní sestřičky Petry Horvátové v seriálu Modrý kód. Z tohoto rozjetého vlaku však před časem vystoupila a dala přednost jinému projektu, seriálu Slunečná, kde jí byl svěřen rovnou hlavní part. Její nová hrdinka, statkářka Týna, má však blízko k veškeré zvířeně na své farmě, o kterou se po smrti otce v podání Oty Jiráka (70) stará společně se svou sestrou. A to se ukázalo jako kámen úrazu!

Vždy usměvavá Burešová se totiž setkala s něčím naprosto nečekaným: „Věříte na minulé životy? Když jsem si poprvé sedla na tohoto krasavce, probral se ve mne takový strach, který jsem necítila nikdy předtím. Snažila jsem se to přemoct, ale nešlo to, a čím déle jsem byla v blízkosti koní, tím více se mě zmocňoval strach. Čím to je? Copak jsme si v minulém životě udělali?“ podivuje se na instagramu. „Nejsem přece typ člověka, který se bojí. Vše beru jako výzvu a jdu do toho po hlavě…,“ povzdechla si Burešová, která nedávno nazpívala duet  Noc společně s Václavem Noidem Bártou (39). Své nevysvětlitelné fobii z koní se ovšem bude muset postavit čelem. „Týna je se zvířaty jedna ruka, takže mě to odbourávání čeká… a já chci,“ dodala totiž kurážně. Její role má být podle Burešové „wonder woman všech seriálů“, která kácí stromy, dojí kozy a potkává a ztrácí lásku.

Jejího vyvoleného si mimochodem zahraje Marek Lambora (24), známý například ze seriálů Černé vdovy nebo Ohnivý kuře. Přestože o Týnu projeví vážný zájem, ve skutečnosti pokukuje spíše po jejích rozlehlých pozemcích, na nichž chce vybudovat fotovoltaickou elektrárnu…

VIDEO: Eva Burešová přiznala strašáka v hlavě: Musím jít k lékaři!
Video
délka: 04:21.31

Eva Burešová přiznala strašáka v hlavě: Musím jít k lékaři! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
93 fotografií