Krátce poté, co nejstarší Slavíkova dcera přiletěla po pohřbu do Finska, nestačila se divit. Od redaktora Blesku se dozvěděla o tom, že muzikant poskytl rozhovor pro TN.cz, kde jejími ústy mluví, že hodlá napadnout dohodu o rozdělení dědictví, kterou Dominika podepsala koncem roku 2015.

„Jako by osud momentálně testoval, co všechno ještě unesu! Smrt tatínka, doma nemocný manžel, se kterým nemluvím. To je to jediné, co na něj platí,“ postěžovala si Dominika, která dokonce zvažuje, že duševně chorého manžela nadobro opustí a odstěhuje se do Prahy.

„Jen málokdo si umí představit, jaké to je žít s člověkem, který trpí maniodepresemi. Momentálně se mi podařilo sehnat práci a nemám v plánu se jí vzdát,“ pronesla Gottova dcera, která pracuje v sushi restauraci jako servírka.

Vzkaz pro vdovu

Manželova slova o tom, že se hodlají soudit o nárok na dva miliony eur (=52 milionů korun), nebo vilu na Bertramce, jsou prý jen výmysly jeho chorého mozku. Jak známo Timo Tolkki dlouhodobě bojuje s maniodepresivní psychózou, nepracuje a převážně se nudí doma.

Třaskavých prohlášení pro český web se prý dopustil zcela bez manželčina vědomí. Ivaně jsem nevolala, přemýšlela jsem nad tím, ale vlastně není důvod,“ řekla Dominika, která se snaží o klidný vztah se svou macechou. „Stejně jako Timo řekl do médií ten nesmysl se soudy, já to prostřednictvím Blesku vysvětlila,“ věří, že vdovu její vysvětlení neminulo.

Do budoucna spolu prý nějaké věci řešit budou muset, ale momentálně je čas smutku, a tak se to zatím nehodí. Jak moc si Timo zavařil, ví jen Dominika. Jestli jejich manželství tuto krizi ustojí, ukáže až čas.

Chcete celou knihu takového čtení? Koupit můžete na online iKiosek – vaší eshop trafice. Objednáte-li dopoledne, máte zítra doma ve schránce.

Kniha Navždy božský je v prodeji za 99 Kč.

VIDEO: Autorka Gottova životopisu: Dal mi mobil na všechny svoje milenky!

Video
délka: 22:42

Autorka Gottova životopisu: Dal mi mobil na všechny svoje milenky! Blesk TV

Fotogalerie
72 fotografií