Když zpěvák v polovině září oznámil, že trpí akutní leukemií, Dominika Blesku tvrdila, že za ním kvůli právě začínajícím terapiím nepřijede. „Do Prahy zatím nemůžu přiletět! Nastupuji léčbu a dávám se do pořádku, ale jsem s tátou v kontaktu alespoň telefonicky,“ řekla Blesku. To ještě netušila, že svůj slib tatínkovi už za jeho života nesplní. Krátce před čtvrt na jedenáct ve středu totiž Česko obletěla zpráva, že Mistr zemřel.

O tom, že je na tom tak zle, podle všeho Dominika nic nevěděla. Do zněla vesele a plná energie. Šlo o velkou změnu oproti tomu, v jakém stavu byla v létě. Když jsme se ale Karla tento týden zeptali, co na léčbu své dcery a zlepšení jejího stavu říká, z Bertramky přišla studená sprcha!

Našli jí léčebnu

„Dominika léčbu zatím bohužel nepodstupuje, i přesto, že jí manželé Gottovi našli vhodné zařízení. Dominika zatím řekla, že by s léčbou ještě zhruba měsíc počkala,“ odpověděla na dotaz Blesku mluvčí rodiny Aneta Stolzová (37).

„Já se ale vážně dávám do pořádku!“ reagovala Dominika na oficiální prohlášení své rodiny. Zvolila snad jinou formu terapie? Nebo zkouší odvykací kúru sama? Nemocnému tátovi dala slib a snad do léčebny co nevidět nastoupí.

Domlouval jí dva roky

Aby se sebou začala něco dělat a podstoupila léčbu, řešil Gott s nejstarší dcerou dva roky. „Ona to však vždy odmítala s tím, že není závislá na alkoholu a žádný problém nemá. Teprve až po její poslední návštěvě v Praze ji manželé Gottovi přesvědčili, aby léčbu nastoupila,“ řekla v září Blesku mluvčí rodiny Stolzová.

VIDEO: Dcera Gotta neplní slib, neléčí se! A urychlil Pleky rozvod kvůli svatbě?

Video
délka: 02:23.38
Video se připravuje ...

Dcera Gotta neplní slib, neléčí se! A urychlil Pleky rozvod kvůli svatbě? Bára Horáková, Lukáš Červený

Fotogalerie
35 fotografií