Jak Lela Ceterová (30) v magazínu Top Star na TV Prima prozradila, rizika alternativních porodů podstupovat za žádnou cenu nehodlá. „S domácími porody rozhodně nesouhlasím. Už se při tom stalo mnoho neštěstí. Nechápu ty maminky, které jsou z tohoto hlediska nezodpovědné,“ míní blonďatá sexbomba, která by si přála klasický, přirozený porod.

„Ten je takzvaně nejzdravější. Člověk však nikdy neví. Když jde o sekundy a lékař zavelí, že to přirozeně nejde a je třeba přistoupit k císařskému řezu, tak musíte zkrátka spolupracovat,“ dodává. Spolupracovat podle ní bude i bijec Karlos Vémola, alespoň co se péče o miminko týče. Lele údajně už přislíbil, že bude novorozence klidně i přebalovat.

„Když si maminka někam odskočí, tak bude muset. Nebude mít na výběr,“ prohlašuje sebevědomě bývalá playmate, která zároveň rázně popírá veškeré „problémy v ráji“.

Před nějakým časem totiž médii prolétla jako střela zpráva o jeho možné nevěře s jinou silikonovou kráskou, plastickými operacemi notně vytuněnou Kristhin Gómezovou (38). „Byla to jen nafouknutá bublina,“ tvrdí teď skálopevně Lela, která se pyšní magisterským titulem.

V době, kdy se na instagramu objevily „usvědčující“ snímky Karlose a Kristhin (nejenom) z výtahu, sice Karlosovi napsala na své sociální sítě ostrý vzkaz o ku*vách, které urostlému zápasníkovi nedají rodinu, nyní však celou situaci bagatelizuje. „Vše je v pořádku. Fungujeme spolu jako pár, žijeme spolu v jedné domácnosti, chodíme spolu do společnosti a plánujeme mít rodinu, takže za mě je všechno O.K.,“ zdůrazňuje Lela.

První měsíce těhotenství přitom kvůli všem možným spekulacím a nervování trávila po nejrůznějších nemocnicích, kam chodila na kapačky s častými nevolnostmi…

VIDEO: Těhotná partnerka Vémoly Lela: Miminko je boží dar.

Video
délka: 04:17

Těhotná partnerka Vémoly Lela: Miminko je boží dar. iSport TV

Fotogalerie
72 fotografií