Herečka a zpěvačka se v úterý dopoledne na sociální síti opět pochlubila snímky z Kanady. Nejenže ukázala výhled z letadla na Montreal, ale také se prý znovu setkala s kanadskou veverkou. Právě tohle zvířátko si v cizině velmi zamilovala.

Zdá se tak, že Lucie opět vyrazila za hranice. Přitom to není tak dávno, co si tam zaletěla naposledy. Velkou pozornost si vysloužila její srpnová cesta, kdy byla Vondráčková vyfocena na letišti s mladším fešákem, parkouristou Tomášem Zonygou (26). Později byli spolu dokonce viděni před domem, kde Lucie dřív žila se svou rodinou. 

Oba dva ale následně vyvrátili spekulace o tom, že jsou milenci. Kromě přátelství je pojí i spolupráce na filmu, a právě ten údajně blondýnku v létě do Montrealu táhl. Ovšem je pravda, že v Kanadě má Lucie i jiné starosti – v první řadě asi rozvodovou válku s manželem, hokejistou Tomášem Plekancem (36). Možná i kvůli ní se do ciziny stále vrací.

O tom, co interpretku písní Vítr či Láska umí víc, do Montrealu přivedlo nyní, ovšem na sociální síti zatím pomlčela. Není ani jasné, zda jela sama, nebo jí opět dělá společnost nějaký pánský doprovod. Koneckonců se jí možná po místě, kde s mužem a dvěma syny prožila posledních sedm let života, docela obyčejně zastesklo. Za ta léta si tam vybudovala život a teď asi není jednoduché znovu začínat v Česku, které s Plekancem kdysi opustili. 

VIDEO: Šokující přiznání Lucie Vondráčkové: Třetí těhotenství s Plekancem!

Video
délka: 03:08

Šokující přiznání Lucie Vondráčkové: Třetí těhotenství s Plekancem! David Turek, Jan Jedlička

Fotogalerie
88 fotografií