Přítelkyně známého zápasníka Karlose Vémoly, jemuž se přezdívá Terminátor, je v těchto dnech ve francouzském Saint-Tropez a pravidelně ze své dovolené zásobuje sociální sítě fotkami, kterým dominují její obří vnady a těhotenský pupík. Téhle rodačce ze slovenské Žiliny jiný stav rozhodně svědčí. A myslí si to i Lela, jejíž skutečné jméno zní Lenka. „Období rostoucího bříška si užívám, můžu jíst spoustu dobrot,“ libuje si na instagramu šťastná budoucí maminka dcery Lily.

Jedna z dam, která jí komentovala poslední snímek, se ale odvážila zeptat, zda náhodou neuvažuje o chůvě, a nabídla jí své služby. A hned byl oheň na střeše! „Já svoje děvčátko nesvěřím do rukou nějaké chůvy,“ reagovala Lela ostře. „Chci se jí věnovat naplno!“ A to dokonce i přesto, že jak ona, tak i otec jejího dítěte mají hodně nabité diáře. „Partner je vytížený, to ano, ale já budu maminka na mateřské. A těším se na to, jak se budu věnovat své Lilince, děkuji pěkně,“ upřesnila.

Hvězdné manýry tedy u bývalé playmate nehrozí a ona si rozhodně do domácnosti nehodlá pouštět nikoho cizího. Anebo si jenom chce svého Terminátora více hlídat? Po nedávném skandálu, kdy Lela na sociálních sítích naznačovala jeho pletky se silikonovou panenkou Kristhin Gomézovou (38), modelkou a tanečnicí žijící ve Španělsku, která fotografiemi s českou mlátičkou provokativně vystavovala na internetu, se jí vlastně nemůže nikdo moc divit...

VIDEO: Těhotná partnerka Vémoly Lela: Miminko je boží dar

Video
délka: 04:17

Těhotná partnerka Vémoly Lela: Miminko je boží dar. iSport TV

Fotogalerie
70 fotografií