Po nehodě ji i s přítelem sanitka okamžitě převezli do istanbulské nemocnice na oddělení popálenin, kde jí dali první pomoc, a poté byla převezena na soukromou kliniku.

„Celou dobu jsem byla při vědomí, všechno jsem vnímala. Dávali mi kapačky a všechno, co se běžně dělá. Po nějaké době to začalo přicházet k sobě, byla to nepředstavitelná bolest a nejvíc mě bolely ruce," líčila ve videu youtuberka.

„Skuhrala jsem bolestí, ale měla jsem tam přítele a známé. Pořád jsem se ptala, jak vypadám, ale nikdo mi to doopravdy neřekl. Pak nás převezli do soukromé nemocnice a cítila jsem se daleko bezpečněji," popisuje první okamžiky Týnuš.

Měla jsem popáleniny na 35 procentech těla, takže samé puchýře. My jsme si s přítelem dělali srandu, že jsem jiný člověk, moje hlava byla jak balon, jeden velkej puchejř. Měla jsem hlavu dvakrát větší. Gelové nehty mi museli upilovat, abych nedostala infekci. Měla jsem oteklé ruce," pokračuje Třešničková.

Po třech dnech od nehody začaly každodenní převazy. Každý den se musí převazovat, vyčistit sterilní vodou a mazat mastí. První týdny byly bez bolesti, protože se mi spálily receptory nervů. Když se začaly obnovovat, tak byly převazy strašně bolestivé. Asi tři hodiny jsem trpěla bolestí. Vnitrožilně mi byly podávány léky proti bolesti. Psychicky to nebylo nic moc, protože jsme se bála převazů. Většinu dne jsem pospávala nebo sledovala televizi. Pokoj jsem měla sama pro sebe."

Týnuš tak strašně bolely ruce, že horko těžko udržela příbor a telefon neudržela vůbec. Tím vysvětlila, proč nebyla na sociální síti.

VIDEO: Popálení Týnuš Třešničkové ve slavném baru: Kdo první začal hasit?

Video
délka: 00:15.02

Nové video popálení Týnuš Třešničkové ve slavném baru: Kdo první začal hasit? 

Fotogalerie
39 fotografií