Právě před týdnem odstartovala na Primě talkshow s názvem Marta a k obrazovkám nalákala 388 tisíc diváků. I když se pořad jedničkou večera ve sledovanosti nestal, i tak to byl úspěch. Bere to tak i sama novopečená moderátorka.

„Nejdůležitější je, aby byl člověk spokojený sám se sebou. I když už jsem měla jeden pořad v Německu, který jsem moderovala rok a půl, tak to není ještě disciplína, u které bych byla absolutně v klidu. Takže nervózní z toho ještě jsem,“ vysvětlovala pro Super.cz Jandová, že si přece jen ještě stoprocentně nevěří.

Na odvaze jí asi nepřidaly ani drsné kritiky na sociálních sítích. „Nemůžu se zavděčit všem a občas se stává, že mi někdo napíše něco urážlivého,“ krčí ale zpěvačka rameny a snaží se myslet pozitivně.

Moc dobře totiž ví, že nemá cenu si takovými věcmi kazit den. „Když mi nějaký kluk napsal asi osm nejodpornějších urážek za sebou, tak to jsem fakt nebrala vážně. To je člověk, který si léčí akorát svoje komplexy,“ dodala dcera rockera Petra Jandy (77), jejíž pořad s názvem Marta můžete sledovat v úterý večer od 21:35.

VIDEO: Marta Jandová: Dcera jde do první a už chce podprsenku.

Video
délka: 02:47

Marta Jandová: Dcera jde do první a už chce podprsenku. Adam Balažovič/BPŽ

Fotogalerie
38 fotografií