Jeden by se z toho rozbrečel, ale herečka nad tím nakonec mávla rukou. Její milovaný anglický bulteriér Umberto jednoho dne své paničce připravil opravdu nemilé překvapení. Spořádal jí k svačince nemalou sumu peněz, kterou se chystala odnést do banky. „Sežral mi dvacet tisíc!“ prozradila Blesku herečka. „Jela jsem s ním na veterinu a doufala v nalezení peněz... No, neklaplo to, protože dobře tráví. Ale za pokus to stálo,“ dodala.

Pocit bezpečí

Dnes už se tomu směje, ale tenkrát jí do smíchu nebylo. I pro ni jde o velké peníze. Umberto ale na ni udělal psí oči a ona mu vše odpustila. „Víte, on je náš hlídač a ochránce. Už dvakrát k nám někdo přelezl plot a on ho v pár vteřinách srovnal! Nebojím se s ním spát i při otevřených verandách, nikdy nezklame, je to kámoš. Život bez psa by byl neúplný,“ dodala pyšná panička.

Pomoc opuštěným

Na psy se zkrátka zlobit neumí a byla by ráda, kdyby podobných milovníků čtyřnohých parťáků bylo co nejvíc. Proto také přijde v sobotu na Psí den do Centrálního parku v Praze na Lužinách, aby se s dalšími pokusila najít nové páníčky pro opuštěné hafany.

VIDEO: Mahulena Bočanová sekla s alkoholem! Moje zhuntované tělo si chce odpočinout

Video
délka: 01:29.11

Mahulena Bočanová sekla s alkoholem! Moje zhuntované tělo si chce odpočinout Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
32 fotografií