Modelka a máma na mateřské Agáta Prachařová sdílí už delší dobu se svými sledujícími na instagramu podivné náznaky o jejím divokém manželství s Jakubem Prachařem. Je to jen pár dní, co na svém profilu přidala k fotce lehce záhadný komentář: „Život není to, co chceš, ale co vydržíš...“, ve kterém nechyběly ani hastagy o novém životě a začátku.

Hned nato se Blesku svěřila její nejmenovaná blízká kamarádka, která řekla, jak to Prachařovi mezi sebou skutečně mají. „Agáta byla tím, kdo se snažil za každou cenu jejich manželství udržet,“ prozradila s tím, že Jakub si měl na Agátě léčit své komplexy, neustále jí něco vyčítat, chovat se arogantně a „odkopávat ji jako malé štěně“. „Teď to vypadá, že se v ní něco zlomilo, pohár její trpělivosti přetekl a řekla si dost,“ potvrdila kamarádka pravděpodobný definitivní konec společného soužití.

Ani jeden z manželů ale doteď nahlas neřekl, že opravdu jejich vztah končí. Teď ale nastal zlom! Agáta sama poskytla veřejnosti rovnou dva důkazy, které hovoří samy za sebe. Nejdříve si v poslední době stihla po letech na instagramu změnit příjmení v „biu“ z Prachařová na své dívčí jméno Hanychová... Jak více může ještě žena potvrdit, že se k tomu druhému už nehodlá hlásit?

Druhý důkaz je však úplně čerstvý. Změna je život, a tak se pro jednu takovou odhodlala i Agáta. Své dlouhé vlasy si nechala ostříhat na kratší sestřih, což je nepochybně, ať už záměrně, či podvědomě, další způsob, jak se vnitřně vyrovnat s koncem jakékoliv životní etapy. Nové vlasy u žen mnohdy znamenají nový začátek, a tak je více než jasné, co tím chce Agáta dát najevo...

VIDEO: Agáta Prachařová promluvila o krizi s Jakubem: Už to neřeším, hlavní jsou děti

Video
délka: 02:10

Agáta Prachařová promluvila o krizi s Jakubem: Už to neřeším, hlavní jsou děti. 

Fotogalerie
63 fotografií