Je to jen pár dní, co se Karel Janeček pyšně podělil s veřejností o intimní informace o druhém výročí symbolického sňatku se svou mladičkou kněžkou, s níž má dceru Isabellu. „Dnes jsou to přesně dva roky, co jsme s Lilií učinili, věřím, to nejlepší životní rozhodnutí, kdy 21 mnichů dle místní tradice požehnalo náš svazek. Bhútán je magická země, kam se určitě ještě vrátím. Jsem rád, že zrovna tam se odehrálo několik krásných a klíčových okamžiků našeho života,“ rozplýval se miliardář ze společné romantické vzpomínky.

Pocit absolutního štěstí mu však dlouho nevydržel. I když je neoficiálně jeho ženou Lilia, kterou si plánuje opravdu vzít, pořád je v rozvodovém řízení s manželkou Mariem, jež ho dle jeho slov vydírala a vyhrožovala mu. Ta se ale teď nejspíš rozhodla, že nový život po boku jiné svému stále ještě manželovi znepříjemní ještě mnohem víc. Chce ho totiž dostat za mříže!

Janeček se ve čtvrtek odpoledne sám pochlubil, že se zrovna vrací z Francie, kde byl na výslechu. „Dneska jsem obzvláště rád, že sedím v letadle. Mohl jsem totiž také teoreticky sedět v předběžné vazbě na pařížské prokuratuře. To by moje bývalá měla radost!“ začal miliardář na facebooku neobvykle zostra vysvětlovat, co se mu přihodilo.

„Podala totiž na mě hned dvě trestní oznámení: jedno klasické za domácí násilí, druhé však bylo mnohem peprnější: pokus o únos mého vlastního dítěte,“ šokuje Janeček novinkou, která mu jistě velmi zkomplikuje jeho nadpozemské bytí po boku půvabné kněžky.

„Svět je bohatý, děkuji za fascinující zážitek  více než dvouhodinový výslech na kriminálce, ještě ve francouzštině,“ svěřil se matematický génius, jehož válka se zhrzenou manželkou nejspíš jen tak nekončí, spíš teprve teď opravdu začíná!

VIDEO: Miliardář Janeček: Trable s rozvodem a velkolepé plány na další svatbu! Prý už poslední

Video
délka: 03:09.36

Miliardář Janeček: Trable s rozvodem a velkolepé plány na další svatbu! Prý už poslední. Markéta Reinischová, David Turek