Ani to, že ještě není rozvedený, Karlu Janečkovi nezabránilo požádat Lilii, s níž má dceru Isabellu, o ruku. Ta samozřejmě řekla ANO a čeká je další svatba. Tu první, neplatnou pro naše úřady, měli v roce 2017 v Bhútánu.

Dnes jsou to přesně dva roky, co jsme s Lilií učinili, věřím, to nejlepší životní rozhodnutí, kdy 21 mnichů dle místní tradice požehnalo náš svazek. Bhútán je magická země, kam se určitě ještě vrátím. Jsem rád, že zrovna tam se odehrálo několik krásných a klíčových okamžiků našeho života,“ pochlubil se miliardář, který krátce po tehdejší rituální svatbě přivedl svou kněžku do jiného stavu.

„Jsme v jistém smyslu slova manželé. Vzali jsme se tradiční buddhistickou formou v klášteře Gangtey školy Ňingmapa v Bhútánu, kam jsme v létě vyrazili, abychom na tomto speciálním místě založili rodinu. Čekáme tedy spolu miminko, počaté těsně po svatbě v oblasti kláštera Taktsang neboli Tygřího hnízda. Zřejmě jsem si takto definitivně propletla osud se svojí milovanou zemí,“ svěřila se tehdy Lilia. V té době netušila, že ji Karel v těhotenství opustí a těsně před porodem se k ní vrátí.

VIDEO: Karel Janeček a jeho Lilia: Hodně lásky, vnitřní rozvod a hurá na Kamčatku!

Video
délka: 02:42.35

Karel Janeček a jeho Lilia: Hodně lásky, vnitřní rozvod a hurá na Kamčatku! Markéta Reinischová, Jan Jedlička

Fotogalerie
37 fotografií