Hledali se, až se našli! Kontroverzní český matematik Karel Janeček po svém víkendovém dobrodružství ve Francii pěje ódy na svou kněžku Liliu. „Až donedávna bych nevěřil, že může existovat žena, která by dokázala být tak crazy, jako já. Dnes jsem měl další příležitost vidět moji naduvěřitelně úžasnou ženu v akci, kdy vynesla naší spící Isabelku v náručí náročným terénem do jeskyně ve skále a celou cestu skákala bosky s lehkostí kamzíka," vychvaluje na sociální síti svou vyvolenou. 

Na to, že pobíhali přírodou bosky, oblékla si kněžka překvapivě krásné červené šaty, což má podle Janečka svůj význam. „Šli jsme na posvátné místo, kam Lilia již léta provází skupiny žen a na taková místa vždy chodí jen krásně oblečená," vysvětluje Janeček, který zvolil také červené tričko, aby s Liliou barevně ladil.  

Dračí jeskyně, kam se pár vydal, má pro Liliu speciální místo v srdci. „Po stopách Máří Magdaleny. Dnes jsem byli v dračí jeskyni, kterou hlídá neoficiální řád francouzských 'sester Marie' a kterou mi naprosto nečekaně ukázaly před 2 lety. Tam jsem prosila o dceru - a teď tam byla s námi," prozradila na sociální síti.

Zatímco Janeček označil kněžku za kamzici, i Lilia měla pro Karla pojmenování z říše zvířat. „Nejlepší poník," napsala k fotce svého miliardáře. Z hřebce, který prosazoval bigamii, se tak najednou z Janečka stal zkrocený poník, který má oči jen pro jednu ženu, kterou má v plánu si i vzít.

VIDEO: Miliardář Janeček: Trable s rozvodem a velkolepé plány na další svatbu! Prý už poslední 

Video
délka: 03:09.36

Miliardář Janeček: Trable s rozvodem a velkolepé plány na další svatbu! Prý už poslední Markéta Reinischová, David Turek

Fotogalerie
86 fotografií