„Podruhé v životě jsem se rozhodl pevně spojit svůj život s nádhernou ženou," odtajnil na instagramu matematik své zasnoubení s krásnou »kněžkou« Lilií. „Před 21 lety (jaká to krásná shoda okolností!) jsem totiž žádal o ruku svou první úžasnou ženu Michaelu, které jsem za moc vděčný."

„Nyní jsem poklekl podruhé v životě a v jedinečné katedrále Máří Magdalény na jihu Francie Lilia řekla své ano," prozradil detaily žádosti o ruku, ovšem zvláštní je, že v příspěvku tak trochu pozapomněl na další manželství - shodou okolností to, které zatím stále trvá.

O Tunisance Mariem Mhadhbiové (35), s níž se oženil v roce 2015 a má s ní synka Karla, nepadlo totiž ani slovo. Jako by nikdy nebyla... Když na to někdo v diskuzi na sociální síti upozornil, uvedl to Karel na pravou míru takto: „Mariem jsem o ruku nežádal. Ji jsem si vzal, abych zachránil život svého syna."

Jenže právě tato brunetka mu zatím tak trochu brání ve veselce s Lilií. Respektive za zdržení může fakt, že Janeček se zatím nestihl rozvést. „Zatím ještě ne. Vnitřně ano,“ přiznal pro Blesk.cz v neděli večer, když se i s Lilií zúčastnili Unicredit party v Karlových Varech.

Ovšem takový drobný detail mu nemůže zkazit náladu, jak je vidno. „Dnes slavíme v Paříži a jsem nadkonečně šťastný, že vstoupila do mého života. Děkuji jí za její lásku a sílu obstát všechny zkoušky, které nás potkaly. Věřím, že naše společná cesta bude dlouhá a šťastná," vyznal lásku své nastávající manželce, s níž má dcerku Isabelu. Navíc své životy spojili už rituálním sňatkem v Bhútánu v roce 2017. A jak sama Khousnoutdinova přiznala, Karel ji už o ruku požádal několikrát a slíbil jí, že se rozvede. 

VIDEO: Blesku se Karel Janeček přiznal, že rozvedený zatím není...

Video
délka: 02:42.35

Karel Janeček a jeho Lilia: Hodně lásky, vnitřní rozvod a hurá na Kamčatku! Markéta Reinischová, Jan Jedlička

 

Fotogalerie
65 fotografií