Sociální sítě jsou nejen prostředkem, jak rychle a efektivně komunikovat s lidmi z celého světa, ale v poslední době se staly také platformou celebrit pro slušný přivýdělek. Své o tom ví i modelka Andrea Verešová, která na instagram sází jednu reklamu za druhou. 

Před měsícem rozvířila vody, když sdílela příspěvek propagující tvrdý alkohol se slovy, že tequila má léčivé účinky. Tentokrát se zase blýskla ne příliš povedeným photoshopem. Modelka, která si v současné době užívá sluníčka a moře na exotické dovolené, sdílela příspěvek, v němž pózuje ve žlutých plavkách a džínových šortkách na terase. 

„Slunce stále pálí, proto nezapomínejme na správnou ochranu našich vlasů a pokožky ani poslední dny prázdnin, napsala k fotce modelka. Vedle ní je na snímku opalovací krém, na kterém je na první pohled poznat práce ve photoshopu, což vyvolalo otázky ze strany fanoušků, jestli vůbec propagované produkty používá a nebo jen zašle fotku z dovolené, propagovaná firma připojí produkt, který Verešová očividně fyzicky nemá vůbec u sebe, a shrábne peníze. 

„Tak ale ten photoshop! Použila jste někdy doopravdy ten produkt? ptá se jeden z fanoušků. „Když dáte všechny peníze na propagaci a nezbyde vám na pořádného grafika, směje se další. Modelka dlouho neváhala a rychle jim na jejich posměšné komentáře odpověděla: „Asi mě nesledujete, ani světové kampaně značky. Je standardní, že k reklamním fotkám přidávají fotky produktu. Nikdy nenafotíte tak dobře modelku a produkt najednou, aby byly vidět detaily a všechno potřebné. Asi nesledujete reklamy na parfémy a kosmetiku, vzdorovala Verešová.

To ovšem fanoušky nepřesvědčilo, protože původně měla fotka tvořit dojem obyčejného snímku z dovolené. Značka opalovacího krému, které Verešová pravděpodobně jen fotku zaslala, do ní pak nešikovně přimontovala nejen svůj produkt, ale i logo. 

„Pardon, ale vy jste ještě hloupější, než vypadáte. A den co den to jen více a více potvrzujete, nešetří modelku fanoušek„Když jste takový odborník na světové kampaně, proč si nezaplatíte člověka, který s photoshopem umí? Pardon, ale lepší práci by odvedli i studenti střední umělecké školy v prvním ročníku, posmívá se Verešové jiný. Andrea si ale z komentářů patrně těžkou hlavu nedělá, protože hned pár hodin nato sdílela kupón na slevu do institutu krásy...

VIDEO: Simona Krainová bude hrát v Ordinaci! Poděkovala a vysmála se Verešové!

Video
délka: 01:40.48

Simona Krainová bude hrát v Ordinaci! Poděkovala a vysmála se Verešové! Markéta Reinischová, Jan Jedlička

Fotogalerie
105 fotografií