Je to už čtrnáct let od triumfu Agáty Prachařové v soutěži Miss České republiky, kde se umístila na třetí pozici. Na nové a mladší kolegyně se přišla podívat i v neděli, kdy se konal finálový galavečer České Miss. U té příležitosti zavzpomínala na svůj úspěch. 

Je to asi tak dvacet let zpátky, byla jsem hrozně nervózní. Myslím, že jsem nemohla ani dýchat. Teď si to jdu užít, řekla Blesku manželka Jakuba Prachaře (35), který měl v tu dobu koncert, a tak ji na akci doprovázela její vizážistka. 

I přesto, že Agáta strávila většinu léta u moře v Izraeli nebo v Itálii, kde díky pravidelnému surfování pořádně zpevnila tělo a zhubla, se svou postavou stále není spokojená a necítí se dobře. 

„Dnes jsem se ráno probudila a rozhodla jsem se, že něco nutně potřebuju. A to očistu těla. Jdu na šedesátidenní detox, bez cukru, alkoholu a cigaret. To bude asi to nejtěžší, ty cigára. Kdo jde do toho se mnou? Pocity budu sdílet, držte mi palce, napsala hned druhý den po Miss na svém instagramu. 

Pro brunetku, která v minulosti proslula svými skandály, často spojenými s alkoholem, to asi nebude úplně nejjednodušší úkol. Sama ale mnohokrát poznamenala, že toto období je pro ni dávno uzavřené, a tak by se jí to mohlo podařit. Ze svého jídelníčku prý úplně vynechá pečivo, bonbóny nebo zmrzliny. Ovoce, ve kterém se cukr nachází také, prý jíst bude, ale v rozumné míře. 

Podpory u fanoušků se ale příliš nedočkala. Mnozí si z ní utahovali, že to bez Red Bullu nezvládne, a jiní nechápou její touhu po útlejší postavě. „Měla bys trochu na váze přibrat, a ne hubnout. Jsi až moc hubená, píše jedna z fanynek. Podle slov Agáty ale s největší pravděpodobností nejde o hubnutí, ale spíše celkovou očistu těla, která je důležitá především pro celkové zdraví.

VIDEO: Agáta Prachařová promluvila o krizi s Jakubem: Už to neřeším, hlavní jsou děti 

Video
délka: 02:10.37

Agáta Prachařová promluvila o krizi s Jakubem: Už to neřeším, hlavní jsou děti. 

Fotogalerie
94 fotografií