Na instagramu Andrey Verešové se to reklamou na různé kosmetické přípravky a výživové doplňky jen hemží. Její poslední placený příspěvek už byl ale hodně za čárou, alespoň podle jejích fanoušků. 

Modelka sdílela vysmátou fotografii, na které drží v rukou tři flašky tequily, a povyprávěla, proč je pití alkoholu dobré pro organizmus. „Jestli existuje zdravé - dokonce léčivé 'pití', tak je to určitě tequila z modré agáve. Má blahodárné účinky na organizmus. Věděli jste například, že tequila léčí vysoký krevní tlak, cukrovku, osteoporózu, zrychluje metabolismus a dokonce se po ní hubne," napsala ve svém příspěvku na instagramu. 

Netrvalo dlouho a ozvali se pobouření fanoušci, kterým se nelíbilo, že propaguje alkohol, o kterém tvrdí, že má léčivé účinky. Modelka na to po chvíli reagovala přidáním dodatku: „Samozřejmě v rozumném množství," a obligátním slůvkem "údajně". Verešová sama studovala práva, a tak je jasné, že je při řešení takových věcí jako ryba ve vodě. 

Ani to ovšem nezastavilo lavinu negativních reakcí, kvůli čemuž si modelka pravděpodobně uvědomila, že přestřelila a příspěvek smazala. Na instagramu má přes 300 tisíc sledujících, a tak se nemůže divit, že má každé její slovo celkem velkou váhu.

Podle mnohých fanoušků je propagace alkoholu spojená s léčivými účinky dokonce trestná! „Jojo, alkohol má fakt blahodárný účinky. Třeba taková cirhóza, to je úplná slast pro tělo," píše jeden z nechápajících fanoušků. „To už je opravdu přes čáru, za prachy fakt všechno. Proboha!" rozčiluje se další. 

A v neposlední řadě nezůstalo opomenuto ani modelčino vzdělání. „Má přece vystudovaná práva, ne? A manžela má taky právníka. To je ještě smutnější, protože ten se tím i živí," zní v reakcích na nepovedenou reklamu v komentářích na sociálních sítích. 

VIDEO: Andrea Verešová: Šperky si raději půjčuji, vlastní se mi okoukají! 

Video
délka: 02:01.92
Video se připravuje ...

Andrea Verešová: Šperky si raději půjčuji, vlastní se mi okoukají! David Turek, Aleš Brunclík

Fotogalerie
137 fotografií