Úterý bylo mezinárodním dnem pejsků, a tak i Jasmina přispěchala s oslavným příspěvkem své psí slečny, královské pudlice Daphne, kterou si s Rytmusem pořídili chvíli před narozením jejich prvního potomka Sanela (1 měsíc). 

„Dnes je mezinárodní den psů. Je super, že je i takový. Zaslouží si víc. Nebudu se rozepisovat, co tento kudrnatý terapeut pro mě znamená, bylo by to na dlouho a plakala bych, samozřejmě slzy radosti a vděčnosti. Takže naše sladká Daphne, děkujeme, že tě máme, že nás miluješ a my milujete tebe, napsala Jasmina sladký vzkaz své psí kamarádce. 

Ač se jednalo o milý příspěvek s dobrým úmyslem, Jasmina netušila, jakou válku tím na instagramu rozpoutá. Mnohé ženy totiž na snímku zaujalo něco úplně jiného, a to konkrétně malý Sanel, kterého měla v nosítku přímo na hrudi. I přesto, že je nošení miminek u srdíčka maminky každým rokem populárnější, Jasmina podle některých fanoušků nevybrala ten správný, není podle nich správně ergonomicky tvarovaný.

„Je úžasné, že malého chcete nosit. Ale zkuste to dělat správně. Přeju hodně štěstí, napsala do komentářů fanynka. To se ale vůbec nelíbilo moderátorčiným věrným fanouškům, kteří se do ní nevybíravě pustili. „Nechcete se na to vy****? Bože můj! Ať si nosí malého, v čem chce, a vy se starejte o své, napsal v reakcích jiný fanoušek. „I kdyby ho nosila v igelitce, vám to může být jedno, přidal se další. 

Nešťastná fanynka ale našla mezi fanoušky Jasminy i podporu. „Souhlasím, nejsem expert na nošení, ani jsem svého synka tak nikdy nenosila. Ale toto je špatné, zní v dalším komentáři. „Vůbec si z toho nic nedělejte, myslela jste to dobře. Není nic špatného na tom říct, že je to nevhodné pro správný vývoj dítěte. A Jasmina si s tím poradí sama i bez těchto pipin, co mají potřebu jen urážet, dodává jiný. 

Podobných komentářů jsou na jejím profilu desítky. Kdyby Jasmina tušila, co svým nevinným příspěvkem způsobí, pravděpodobně by své Daphne raději popřála pouze doma v soukromí. 

VIDEO: Rytmus už je v balkánské rodině Jasminy Alagičové!

Video
délka: 06:13

Rytmus už je v balkánské rodině Jasminy Alagičové! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
106 fotografií