Jasmina Alagič Vrbovská si mateřství užívá plnými doušky. Přestože má za sebou náročný chirurgický zákrok, tedy císařský řez, rozhodně nikterak nezahálí a už drandí ulicemi s miminkem v kočárku. Také už dokonce vzala synka Sanela na první výlet k rakouskému Neziderskému jezeru. „Tak jak bylo mé těhotenství téměř bezproblémové, tak se po porodu velmi rychle regeneruji. A dnes, dva a půl týdne poté, jsem už skoro zapomněla, že jsem rodila  ‚císařem‘,“ řekla Jasmina v rozhovoru pro web Pluska.sk.

Miminko se v jejím břiše totiž neotočilo, a tak se rozhodla zbytečně neriskovat. Žádné poporodní komplikace u ní však nenastaly. „Vím, že to takhle nemá každá maminka, takže jsem vděčná okolnostem, že funguji bez jakýchkoliv omezení,“ pochvaluje si Jasmina.

Jasmině zařídil Rytmus porod v luxusním bratislavském sanatoriu. „Musím poděkovat mému muži, že díky němu jsem měla možnost rodit na soukromé klinice a trávit dny po porodu v pěkném prostředí a s dobrým jídlem,“ smála se půvabná brunetka. „Na psychiku je to určitě lepší,“ myslí si.

Oporou v šestinedělí jí ale nejsou jen manžel a milující rodiče, ale i její sestra. „Alexandra porodila malého Eliase pár měsíců přede mnou. Je úžasné, jak to život zařídil, že bratranci Elias a Sanel budou vrstevníci. Věřím, že budou mít takový vztah jako já se sestrou,“ těší se kráska s kořeny až na dalekém Balkáně.

Jasminina sestra, která rodila v soukromé vídeňské nemocnici a rovněž císařským řezem, prý svého rozhodnutí teď lituje. „Viděla, že naše postupy jsou pro rodičku příjemnější, než ona zažila na drahé klinice v Rakousku. Řez mám hezčí, za chvíli mi už jizva nebude vidět, zatímco Saša to nemá takhle pěkné. Myslím, že to nesouvisí s tím, že každá z nás má jinou kůži a kondici, protože slepé střevo jí dělali na Slovensku a jizvu už skoro vůbec není vidět. V Rakousku například později vybírají stehy – a spoustu věcí je tam komplikovanějších než u nás,“ vylíčila v rozhovoru pro Plus Jeden Deň Jasmina.

VIDEO: Takhle Jasmina minulý rok v květnu lhala o svém vztahu s Rytmusem...

Video
délka: 01:21

Jasmina Alagič o románku s Rytmusem: Jsme kamarádi... Adriana Šoltésová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
52 fotografií