Víkendovou pohodičku trávila Jasmina Alagičová na instagramu. Zatímco například během neděle, kdy padaly teplotní rekordy a Patrik Vrbovský, jak zní skutečné jméno vulgárního „básníka ulice“, drandil po zahradě se sekačkou a upravoval trávník, Jasmina se zabavila na instagramu. „Mám čas a chuť se s vámi blíže poznat, takže jestli vás něco zajímá, jsem tady,“ vyzvala své fanoušky. A ti samozřejmě takovouto nabídku neodmítli! Zajímalo je tedy především Jasminino těhotenství – kráska, jež pochází z Balkánu, totiž už nějakou dobu nosí pod srdcem malého chlapečka, tedy „bengora“, jak je, alespoň prozatím, pracovně označován jejich budoucí uzlíček štěstí.

Pochopitelně tedy nechyběl obligátní dotaz, kolik kilo už během svého požehnaného stavu přibrala. „Naše malé bambino mi zatím dopřálo cca 9 kg plus,“ přiznala Jasmina, které těhotenské bříško náramně sluší. Porodu se podle svých vlastních slov tahle nastávající maminka ještě nebojí. „Je to spíš respekt než strach. Nejsem z těch, co si o porodech čtou jednou diskuzi za druhou a nedej bože se dívají i na videa. Beru to jako povinnou ‚jízdu‘ před tím, než k nám přivedu to, čeho se už nemůžeme dočkat,“ vysvětlila sympatická brunetka, jakmile někoho zajímalo, zda má strach z bolesti.

Mezi zprávami, které jí chodily, však prý převažovaly gratulace a milá slova, která jí přišla jako „masáž ega“. Proto je raději ani nezveřejnila a nechala si je čistě pro sebe. Sdílela však svůj lék na tolik obdivovaný nadhled a životní energii, která na jejím profilu občas působí v kombinaci s jejím naprosto pohádkovým životem až trochu uměle. „Moje vášeň pro život, pro moji lásku, práci, rodinu a přátele je silnější než cokoliv jiného…,“ stručně charakterizovala svůj životní postoj a dodala, že z takzvaných „haterů“ si vůbec nic nedělá. A to je v době, kdy je během své gravidity nejcitlivější, rozhodně ten nejlepší přístup!

VIDEO: Jasmina loni v květnu: o románku s Rytmusem tvrdila, že jsou jen „kamarádi“.

Video
délka: 01:21.94

Jasmina Alagičová o románku s Rytmusem: Jsme kamarádi... Adriana Šoltésová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
49 fotografií