Raději než aby chodil ven, přijímá Novotný v posledních letech návštěvy raději doma. Nejinak tomu bylo i o letošních narozeninách, které oslavil 6. srpna. A aby se vyhnul návalům a užil si kamarády pěkně v klidu, rozdělil si populární bavič návštěvy do několika dní. Jeho souputníci z legendárních Fešáků tak přišli až o víkendu.

"Fešáci přijeli aneb tátu dorazili potěšit Tonda Kny a Tomáš Linka," zveřejnil snímek z jejich návštěvy Novotného syn Pavel, starosta Řeporyj, na sociální síti. Novotný na nich vypadá spokojeně, a dokonce se zdá, že opět trošku přibral - což je po sérii trablů, kdy naopak hubl, dobrá zpráva!

VIDEO: Pavel Novotný s otcem na křtu Fešáků

Video
délka: 01:45.88

Pavel Novotný s otcem na křtu Fešáků Hana Höschlová, Jan Jedlička

Se zdravím Novotný bojuje od roku 2013, kdy jej postihla mrtvice. V následujících letech mu selhaly ledviny, měl problémy s močovým měchýřem, následně prodělal infarkt a selhávaly mu všechny orgány, několik dní strávil i v umělém spánku. Momentálně je po operaci prostaty v domácím léčení.

Na zdraví Novotnému ani nepřidalo, že jeho milované Fešáky v posledních letech kosila smrt. Po smrti Pavla Brümera (†69) nás opustili i Jindřich Šťáhlavský (†67), Jan Turek (†71), František Pátek (†80), Josef Mladý (†63) a Martin Melničenko (†54).

VIDEO: Bavič Petr Novotný po mrtvici: Před lidmi vydržím stát jen 10 minut!

Video
délka: 07:53.39

Bavič Petr Novotný po mrtvici: Před lidmi vydržím stát jen 10 minut! Zuzana Bubílková, Jan Jedlička, Lukáš Červený

Fotogalerie
32 fotografií