Už několikrát se v minulosti spekulovalo o tom, zda spolu Jiří Mádl a Eliška Křenková něco nemají. Pojí je totiž dlouholeté přátelství, dvojice si spolu poprvé zahrála už před třinácti lety v teenagerovské komedii Rafťáci. Poté, co se společně objevili na červeném koberci letošních Českých lvů, začalo se šuškat o tom, zda mezi nimi není něco víc.

Jirka má navíc pro herečky slabost, v minulosti chodil například s Evou Josefíkovou (29). Jak sám několikrát v rozhovorech prozradil, je pro něj jednodušší randit s herečkami, protože rozumí jeho pracovním povinnostem. Navíc je singl, loni se totiž po dvouletém vztahu rozešel s přítelkyní Zuzanou, se kterou dokonce plánoval miminko. 

I přesto, že jiskra mezi Křenkovou a Mádlem pravděpodobně nikdy nepřeskočila, vyzkoušeli si, jaké by to bylo žít v manželství alespoň v seriálu. Česká televize představila šestidílný krimi thriller s názvem Sever, ve kterém si oba herci zahráli. 

„Hrozně jsem se těšila na partu kolem tohohle díla i na další setkání s Jirkou Mádlem. Jsme už řadu let kamarády a teď navíc máme spolu dítě, provokativně prohlásila na představení prvního dílu Křenková, ale rychle přispěchala s vysvětlením.

Tedy v Severu, ne samozřejmě doopravdy a byla to pro mne další herecká zkušenost. Jsme v podstatě klasický pár, který se seznámil na škole, brzy přišel potomek a i přes nějaké problémy mělo pro nás slovo rodina zásadní význam. Prostě máme se rádi a milujeme svého syna,“ dodala nadaná herečka. 

Na nabídku zahrát si v detektivním thrilleru kývla s chutí. „Jednak mám ráda příběhy, které jsou nebo byly reálné, zahrála jsem si roli manželky hlavního hrdiny, kterým je Jirka a na čas se stala i mladou maminkou. Prostě bylo to fajn, i když ten příběh rozhodně není pro slabší nátury,“ láká na sledování seriálu devětadvacetiletá herečka. 

VIDEO: Kvůli práci nemá držitelka Českého lva Eliška Křenková čas na zábavu!

Video
délka: 01:06.99
Video se připravuje ...

Kvůli práci nemá držitelka Českého lva Eliška Křenková čas na zábavu! Martin Balcar, Aleš Brunclík

Fotogalerie
45 fotografií