Místo programu se na webových stránkách divadla objevuje jen strohé prohlášení: „Rádi bychom vás informovali, že produkce pořadu Partička ruší jeho termíny ve Strašnickém divadle.“ Ve stejnou chvíli se na sociálních sítích objevilo oznámení Divadélka Radka Brzobohatého. „S radostí vám oznamujeme, že novou divadelní sezonu 2019–2020 začínáme v teď už našem STRAŠNICKÉM DIVADLE. Slavnostně otvíráme dne 20. září 2019 v 19 hodin.“

Jeho principálka ale byla skoupá na slovo. „Tak jste to četli, a co? Já se k tomu nemám víc co vyjadřovat...“ řekla ve středu Blesku velmi neochotně Hana Gregorová. Také partičkáři dělají mrtvého brouka. Stačí do telefonu jen vyslovit název Strašnického divadla, a už se ozývá buď jen ticho, nebo záplava neurčitých výmluv.

„Tak k tomu se nebudu vůbec vyjadřovat,“ odpověděla Renata Suchánková (58), hned když zazněla otázka, proč tak narychlo rušili představení Partičky. Přitom podle zjištěných informací dělala produkční celému divadlu. A její manžel Michal Suchánek pro jistotu nebral telefony vůbec a ani neodpovídal na esemesky. Stejně jako jeho parťák Richard Genzer (52).

Nepříliš sdílná byla i produkční Lída Sekaninová (52), která měla být Suchánkovou pravou rukou. „My jsme se nedomluvili s pronajímatelem. Ale dál bych to nechtěla komentovat,“ řekla Blesku do telefonu stručně. Všichni se raději obrnili mlčením, než by komentovali kolující informace, že se pohádali s principálkou Divadélka Radka Brzobohatého a práskli za sebou dveřmi.

I kdyby odešli v dobrém, nic to nemění na tom, že museli narychlo rušit celkem čtyři představení Partičky od září až do prosince. A zatím bez náhradního termínu! Suchánek s Genzerem a dalšími partičkáři tak přišli o kšeft za statisíce. Podle dostupných informací má Strašnické divadlo kapacitu 228 míst a lístek se pohybuje okolo 500 korun. Na čtyřech zrušených představeních tak mohli teoreticky tratit skoro půl milionu!

VIDEO: Richard Genzer na narozeninách Gotta: Nevím, co si myslet o StarDance

Video
délka: 01:19.26
Video se připravuje ...

Richard Genzer na narozeninách Gotta: Nevím, co si myslet o StarDance David Turek, Aleš Brunclík

 

Fotogalerie
33 fotografií