Podle zjištění deníku Aha! dostala Dominika peníze od táty na začátku července, kdy měla přiletět na rodinou oslavu Gottových 80. narozenin. V přepočtu cca 25 500 korun jí převedl na finský účet s tím, že si mají s muzikantem Timem Tolkkim (53) koupit letenky do Prahy.

Pak přišla časově neomezená nabídka, aby s manželem nocovali během pobytu v hlavním městě u táty na Bertramce. To ale odmítli, a proto si ještě zarezervovali hotel v centru Prahy. Když pak po třech nocích odlétali z Česka zpět do Helsinek, nejstarší zpěvákova dcera si posteskla: „Nejraději bych ještě chvíli zůstala, ale bohužel to nejde, hotely jsou drahé!“ Jenže za ubytování přitom nemuseli dát ani korunu...

„Dominika sama chtěla přijet pouze na tři dny, i přesto, že jí manželé Gottovi navrhli, aby u nich v domě zůstala s manželem, jak dlouho bude chtít. To ale Dominika odmítla s tím, že by to měla daleko do centra, za zábavou,“ řekla Aha! mluvčí Gottových Aneta Stolzová.

Celkem za tři noclehy v hotelu na Vyšehradě utratili Dominika a Timo v přepočtu 7650 korun. Snídaně v ceně nebyla! „Ta stála o 20 eur navíc (v přepočtu 510 Kč), tak jsme si ji nekupovali,“ svěřila Aha! ještě v Praze. Letenky manžele vyšly na nějakých 12 tisíc. Celkem jim tak zůstalo z peněz od Gotta cca 6 tisíc korun. Jakou sumu z této částky v Praze utratili, není jasné...

Podle svých původních slov ze začátku července měla Dominika do Česka dorazit nejprve s manželem a pak ještě bez něj. „Zatím nevím, kdy zase přiletím,“ řekla ale Aha!.

Dominika ještě po příletu do Česka měla starý tlačítkový telefon, který si pořídila kvůli finanční krizi. „Neměla jsem na něm e-mail, facebook, prostě nic. Mohla jsem volat a stěží psát SMS,“ svěřila Aha!. Domů ale odlétala s telefonem novým. „Manželé Gottovi jí věnovali jako dárek nový iPhone,“  prozradila mluvčí rodiny Aneta Stolzová.

VIDEO: Dominika Gottová přiletěla do Prahy! Takhle se vítala s mámou!

Video
délka: 00:47

EXKLUZIVNĚ: Dominika Gottová přiletěla do Prahy! Takhle se vítala s mámou! David Turek

Fotogalerie
35 fotografií